Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın kazananı kim oldu? Finalde yarışmadan kim elendi?

Kanal D'de hafta içi her gün Fatih Ürek'in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma bilezikleri kim aldı, haftanın kazananı kim oldu ve finalde yarışmadan kim elendi sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. İşte 5 tam altın ödülünün sahibi.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın kazananı kim oldu? Finalde yarışmadan kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finalinde günün birincisi olan kişi ve yarışmaya veda eden gelin ortaya çıktı. Fatih Ürek’in sunuculuğuyla Kanal D ekranlarında her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışmacılar arasında yine nefes kesen bir mücadele söz konusu oldu. Programı izleyen binlerce kişi Gelinim Mutfakta yarışmasında 5 altın bileziği kimin kazandığını ve programdan kimin elendiğini araştırmaya başladı.

Gelinim Mutfakta yarışmasının formatı

Gelinim Mutfakta yarışmasında kaynanalar gelinlerin hazırladığı yemeklerin tadına bakarak puanlama yapmaktadır. Buna göre verilen puanlarla günün lideri tespit edilmekte ve Cuma günleri haftalık bazda puan tablosu ortaya çıkmaktadır. Günün kazananı 1 çeyrek altının sahibi olurken, bir hafta boyunca en yüksek puanı almayı başaran yarışmacı 5 altın bileziğin sahibi olmaktadır.

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?

Puan tablosunda en fazla puan toplamayı başaran isim Hatice oldu ve bileziklerin sahibi oldu. Ezgi ise haftanın sonuncusu olarak elenen isim oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 14:46

YORUM EKLE

Popüler Haberler