Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok, Ezgi bu hafta neden gelmedi, geri gelecek mi?

İzlenme rekorları kıran Gelinim Mutfakta yarışmasının çok sevilen yarışmacısının aldığı şok karar ile yarışmanın seyircileri büyük şaşkınlık içerisinde kaldı. Yayınlanan son bölümünde Ezgi'yi yarışmada göremeyen izleyiciler, Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Yok? Ezgi Geri Gelecek mi? Sorularını araştırmaya başlamış durumda. İşte akıllara takılan soruların cevapları ve tüm ayrıntıları yazımızda.

Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok, Ezgi bu hafta neden gelmedi, geri gelecek mi?

30 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilen Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni bölümünde ezgi yoktu. Neden gelmedi? Sorusunun cevabı ne tüm detayları yazımızda. Gelinim Mutfakta programının sevilen yarışmacısı Ezgi neden programda yok? Neden gitti? Sorularının sorulmasının ardından Reyhan’ı yarışırken görenler ise son derece şaşırmış durumda. Tüm merak edilenler yazımızın içeriğinde.

Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Yok? Ezgi Geri Gelecek mi?

Ezgi neden gitti? Ekip bir şaka mı düzenledi? Diye konuşan kişilerin sayısı artmaya devam ederken, gerçekten Ezgi yarışmadan gitti mi? Bu bir şaka mı? Gelinim Mutfakta yarışmacısı Ezgi yarışmaya geri dönecek mi? Sorularının tüm ayrıntılı cevapları yazımızda mevcut.

30 Mart Gelinim Mutfakta Ezgi neden gitti?

Yayınlanan en son bölümünde Ezgi Yıldırım birkaç bölümdür kazanamadığı bilezikleri almayı başarmış, onun en dişli rakibi Elif ile arasında bulunan 5 bilezik farklını da 10 bileziğe yükseltmiştir. 30 Mart 2020 Tarihinde çekilen 486. Bölümde hem Ezgi hem de Elif’in olmadığını gören seyirciler bunun bir şaka olduğunu düşünmeye başladı.

Elif’in ve Ezginin yarışmadan çekildiğini gören kişiler bunun şaka olduğunu düşünmeye başlasa da bu olayın şakayla bir alakası yoktur, gerçektir.

Ezgi Yıldırım, geçen günlerde dünyayı etkisi altına alan pandemi hastalığını konuşmaya başlayarak yarışmadan çekilen isim oldu.  Ezginin yarışmadan neden ayrıldığı sorusunun bazı cevapları bulunmakta. Tıpkı Elif’e olduğu gibi.

Ezgi Yıldırım’ın Gelinim Mutfakta’ dan ayrılma nedenleri

  • Corono virüsünden korkması
  • Elif ile yarışmak istememesi
  • Eski başarısını kaybetmesi
  • Reyhan hanım ile anlaşamaması
  • Reyhan hanım tabaklarını bulamaması

Bu nedenler yüzünden yarışmadan çekildi. Ezgi’nin ayrılmasının ardından Reyhan neden ayrılmadı? Reyah ayrılmayacak mı? Soruları ise diğer bir merak edilen konu oldu. Reyhan, popüler olmayı seven ve herkesi kendi hakkında konuşturmayı isteyen bir kişi. Eline gelen bu fırsatı ise yok etmemek için eltisinin gelini ile yarışmaya dahil oldu.

Yani Ezgi auto Etlinin geli’ni oldu. Ancak burada Ezgi hayranı kişişler de geri gelip gelmeyeceği konusunu oldukça merak ettiler. Biz de hemen size bu sorunun cevabını verelim.

Gelinim Mutfakta Ezgi geri gelecek mi?

Yarışmacı Ezgi, korona virüs olayını söyleyerek yarışmadan belli bir süre çekilme kararı aldı. Ancak onu seven hayranları ise Ezginin yarışmaya dönmesini istemekte. Bundan dolayı, sonuç olarak sosyal medya üzerinden fazlasıyla mesaj yağmuru yapılmakta.

Ezgi’nin yaşanan korona salgınını söylemesiyle bazı yerlere bir mesaj ilettiğini düşünenler de bulunsa da bu olayın mümkün olmadığı da bir gerçek. Fakat Tuncelili olan ve hırslı bir yarışmacı olarak insanların akıllarında kalıcılığını sağlayan Ezgi, diğer yarışmacılar dururken, yarışmadan hızlı bir şekilde ayrılması bazı insanlara virüs korkusunun olmadığı konusu üzerinde düşündürmekte.

Ezgi Yıldırım geri gelecek mi? Elbette geri gelecek. Fakat geri dönme zamanı daha net değil. Ezgi sadece bir müddet yarımdan çekildi. Onun yerine Reyhanın eltisinin gelini geçti. Ezgi istediği şeyi koparana kadar şartları umursamadan geri dönmeyecek.

Ezgi Yıldırım ne zaman dönecek?

Ezgi, mevcut pandemi hastalığını diğer bir bilinen adıyla korona virüsünü bir bakıma bahane ederek yarışmadan çekildi. Fakat geri döneceğini konusunu yukarıda belirtmiştik. Ezgi ne zaman gelecek? Yaptığımız araştırmalar ve tahminlerimiz sonucunda Ezgi, Gelinim Mutfakta çekimlerine korona yüzünden devam etmeme düşüncesine göre Ezgi’nin yerine gelen yarışmacının elenmesinin ardından ancak o zaman Ezgi yarışmaya dönebilir.

Ezgi geçen bu arada çocukları ile ilgilenebilecek. Ayrıca özlenmiş bir yarışmacı olarak yarışmaya geri gelecek Ezgi’nin  ne zaman döneceği sorusuna kesin bir cevap vermek mümkün değil. Bu olayın en büyük nedeni de korona virüsten dolayı yarışmanın çekimlerinin durdurulma ihtimalidir.

Ezgi’nin yarışmaya gelmediği bölüm fragmanı

Ezgi Yıldırım yani Reyhan’ın gelini 30 Mart 2020 tarihli yayınlanan 491. Bölümünde Gelinim Mutfakta çekimlerine gelmeyen Ezgi’nin o bölüm fragmanı aşağıda verilmiştir.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 13:23

YORUM EKLE

Popüler Haberler