Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok? Yerine kim geldi? Geri dönen yarışmacı kim?

24 Haziran 2019 Pazartesi Günü Ezgi’nin 70. Bileziğini kutlaması yönünde beklentiler varken izleyiciler büyük bir şok yaşadı. Ezgi’nin olması gereken masanın boş olduğuna tanıklık edildi. Bu durumun görülmesi sonrasında izleyiciler Ezgi’nin neden yerinde olmadığını araştırmaya başladılar. Peki Gelinim Mutfakta Ezgi’nin Yerini Kim Doldurdu? İşte detaylar…

Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok? Yerine kim geldi? Geri dönen yarışmacı kim?

Gelinim Mutfakta Ezgi’nin Yerini Kim Doldurdu?

Gelinim Mutfakta programının bu hafta yayınlanan bölümünden sonra sezon finaline girmesi beklenirken izleyiciler büyük bir şok ile karşılaştı. Programın vazgeçilmezlerinden Ezgi’nin yerinde olmadığını görülmesi üzerine kendisinin nerede olduğu merak edilmeye başlandı.

Ezgi’nin olması gereken yerde eski bir yarışmacının oturuyor olması izleyenlerin şokunu ikiye katladı. Bu yazımızda Gelinim Mutfakta programı Ezgi’nin yerine gelen yarışmacının kim olduğundan bahsedeceğiz.

Ezgi’nin son bölümün çekimlerine katılmaması üzerine program yönetimi Ezgi’nin yerini eski yarışmacı Elif Akçam ile doldurdu. Daha önceden programda izlediğimiz Elif zamanında programı kendi isteği ile bırakmıştı. Gerekçe olarak ise mesleğini icra etmekte zorlandığını göstermişti.

Şimdilerde ise Elif Akçam yeniden programa dahil oldu ve izleyici karşısındaki yerini aldı. Reyhan yerine ise Çiğdem Akçam geldi. Elif’in ağırbaşlı yapısının aksine Çiğdem Akçam’ın haksızlığa asla gelemeyen ve sivri çıkışları ile bilinmektedir. Bakalım yeni sezonda Çiğdem ve Elif Akçam ikilisinin performansı nasıl olacak?..

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 13:43

YORUM EKLE
YORUMLAR
Candan
Candan - 12 ay Önce

ezgi ve reyhan yoksa o programi seyretmem onlar programin tadi tuzuydi birde gulcan ve besime onlari zevkle izlihorduk.


Popüler Haberler