Good Witch yeni sezon olacak mı? 6. sezon için onay alındı mı?

Hellmark Channel'in sevilen dizisi Good Witch 5. sezonuna devam ederken 6. sezon için kanal ile görüşmelere başladı. Başrolünü, Cassie Nightingale karakterine Catherina Bell'in oynadığı Amerika Kanada ortak yapımı dizi yeni sezon onayını aldı mı. İsminin aksine komedi-drama türünde olan dizinin yeni sezonunda izleyicileri ne gibi sürprizler bekliyor. Good Witch dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak.

Good Witch yeni sezon olacak mı? 6. sezon için onay alındı mı?

28 Şubat 2015’te ilk bölümünü yayınlayan dizi, aynı isimli 2008 yapımı bir televizyon filminden uyarlanmıştır. Yönetmenliğini Craig Pryce’nin yaptığı Amerika Kanada ortak yapımı dizi, komedi-drama türünde. İsmine bakıldığında bilim-kurgu, fantastik sanılsa da aslında fantastik ögelere çok yer vermeyen dizi küçük bir kasaba hikâyesi olarak kalıyor ekranlarda. Geçtiğimiz sezon 5. sezonu yayınlanan dizinin 6. sezonu için kanal ile görüşmeler yaptığı biliniyordu. Kanal’dan 6. sezon onayını aldığını belirten yönetmen Pryce, gelecek sezonda izleyicilerini sürprizlerin beklediğini söyledi.  

6. Sezonda İzleyicileri Neler Bekliyor?

Öncelikle dizide bazı ayrılıklar olacak. Dizinin başrolü olan Cassie Nightingale’in kızı Grace’i canlandıran Bailee Madison yeni sezonda kadroda olmayacak. Bu konuda yapılan açıklamada Bailee Madison’un Hellmark Channel ailesinin her zaman bir üyesi olarak kalacağı belirtildi. 18 Ağustos 2019 da 5. Sezonu tamamlanacak olan dizi için 6. sezon tarihi 2020 olarak belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 23:58

YORUM EKLE

Popüler Haberler