Güldür Güldür Show 2019 Sezon Finali Ne Zaman?

Güldür Güldür Show kısa bir araya gitmeye hazırlanıyor. Show TV'nin sevilen komedi programı Güldür Güldür Show sezon finaline ayrılma kararı verdi. Güldür Güldür Show'un sezon finali hangi gün ve saat kaçta? Güldür Güldür Show 2019 sezon finali ile igili merak edilenler haberin detaylarında.

Güldür Güldür Show 2019 Sezon Finali Ne Zaman?

Show TV ekranlarının sevilen komedi programı Güldür Güldür Show bu sezon için ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Beşiktaş Kültür Merkezi’nin yapımcılığını yaptığı Güldür Güldür Show her hafta cumartesi günleri birbirinden komik skeçleri ile ekranlara geliyor. Ali Sunal’ın sunuculuğunu yaptığı programın oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter bulunuyor. 

Güldür Güldür Sezon Finali Ne Zaman?

Her sezon olduğu gibi 2019 sezonunda da araya girmeye hazırlanan programın sezon finali yayın tarihi belli oldu. 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 20.00’da izleyiciye veda edecek olan programın bu bölümünde de eşsiz skeçler bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 09:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler