Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Muhafız Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Netflix platformunun ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız 2. sezon ne zaman başlayacak? İzlenme rekorları kıran Muhafız yeni sezon tarihi oyuncu kadrosu tarafından anons edildi. İşte detaylar.

Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Muhafız Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Netflix platformunda yer alan ilk Türk yapımı dizi olan Hakan: Muhafız 2. sezon prömiyer tarihi ortaya çıktı. Hakan: Muhafız dizi kadrosunda yer alan isimler, dizi takipçilerine seslendi ve yeni sezon tarihi anons edildi. İlk sezonunda büyük başarılara imza atan dizinin, yeni sezonuna ilişkin yeni görseller de paylaşıldı.

Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

İlk sezonunda kitleleri arkasına almayı başaran Hakan: Muhafız’ın 3 ve 4. sezon için onay aldığı öğrenilmişti. İkinci sezonun 26 Nisan gününde Netflix’te yayınlanacağı öğrenildi. Dizinin üçüncü sezonunun ise 2020 yılına kadar gösterime girmeyeceği belirtiliyor.

Hakan: Muhafız Konusu

İstanbul tehlike altındadır ve Hakan’a İstanbul’u koruma görevi verilmiştir. Ancak Hakan bunu gömleği giyinceye kadar bilmemektedir. Başrol oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık gibi usta isimler yer almaktadır. İkinci sezonda dizide rol alacak Engin Öztürk ve Burçin Terzioğlu gibi başarılı isimler de dizinin izlenme seviyesini artıracak gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 09:05

YORUM EKLE