Halka Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

TRT1 ekranlarında 2019 yılının Ocak ayında izleyici ile buluşan Halka dizisi konusu ve kadrosu ile izleyicilerin dikkatini çekmişti. Ancak reyting puanlarında istediğini alamayan kanal, diziye ikinci bir şans vererek 2. sezonda da devam ettirecek. Ancak Halka’da ciddi bir kadro değişikliğine gidilecek. İşte Halka dizisi kadrosundan ayrılan ve diziye yeni dahil olan oyuncular.

Halka Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Ocak ayında TRT1 ekranlarında seyirci ile buluşan Halka dizisi, reytinglerde çok yüksek bir oran yakalamasa da kanal tarafından 2. sezon şansı verildi. Es Film tarafından yapımcılığı sürdürülen dizinin reytinglerini hükseltmek amacıyla yeni sezonda ciddi değişiklikler yapılacak. Bu değişikliklerin en önemlisi oyuncu kadrosu olacak.

Senaryonun ilerleyişi nedeniyle ilk sezonda yer alan birçokoyuncu 2. sezonda yer almayacak. Yeni bir kadro ile yeni sezona başlayacak olan Halka dizisinden ayrılan oyuncular ise şu şekilde olacak:

Hazal Subaşı 

Bahar karakterini canlandıran Hazal Subaşı’nın yine TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Diriliş Osman dizisine transfer olacağı söyleniyor.  Bu nedenle güzel oyuncunun Halka dizisinin 2. sezonunda yer almayacağı konuşuluyor. 

Nazan Kesal

50 yaşındaki başarılı oyuncu Halka dizisinde izleyici karşısına Hümeyra rolü ile çıkmıştı. Dizinin konusunun büyük bir kısmını canlandıran Hümeyra, Halka’daki senaryo gereği başarısızlıklarından dolayı dizi kadrosundan ayrılacak. Son olarak Kaan, Hümeyra’nın üvey oğlu olduğunu öğrenmişti.

Burak Sergen

İlhan Tepeli karakterini canlandıran oyuncu, 1. sezonda dizinin en çok konuşulan isimlerindendi. Cihangir’in babasını oynayan oyuncu, dizide eşi olan Gülay karakteri ile birlikte 2. sezonda yer alamayacak.

Funda İlhan

Gülay karakteri ile izleyici karşısına çıkan başarılı tiyatrocu Funda İlhan da Halka dizisinin 2. sezonunda olmayacak.

Deniz Hamzaoğlu

Cihan’ın en güvendiği arkadaşı olan Adem’i canlandıran oyuncu, dizinin sezon finalinde ölerek kadrodan çıkarıldı.

Erdal Yıldız

Terzi rolüyle Halka’nın en kötülerinden olan   Erdal Yıldız, yeni sezonda olmayacak. Ancak Halka’ya Terzi’yi aratacak daha kötü düşmanlar eklenecek.

Levent Ökdem

Altemur Bey karakterine can veren tecrübeli oyuncu, uzun zamandır ekranlarda yoktu. Halka dizisi ile ekranlara dönen oyuncu, 2. sezonda yer almayacak oyunculardan.

Halka Dizisi 2. Sezonda Yer Alacak Oyuncular

Halka dizisinde ilk sezon sonunda çeşitli nedenlerle kadrodan çıkan oyuncular yerine yeni kadro oluşturma çabaları devam ediyor. Diziye katılacağı kesinleşen oyuncu ise Çağatay Erkmen rolü ile Mehmet Yılmaz Ak oldu. Cengiz Erkmen’in oğlu eolü ile kadroya dahil olan oyuncu, Halka’nın yeni vasisi olacak gibi dursa da çok fazla ön plana çıkamayacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 14:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler