Halka Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Halka 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Halka yeni sezonda devam edecek mi? Kısa süre sonra ekranlara veda edecek Halka 20. bölüm 2. sezon detayları merak edilmeye başlandı. Dizinin ikinci sezonu için Netflix veya Blu TV ile anlaşmaya varılabileceği konuşuluyor.

Halka Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Halka 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Es Film imzasıyla televizyon ekranlarında olan, başrolünü Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Nazan Kesal ve Kaan Yıldırım gibi isimlerin üstlendiği Halka dizisinin başlayıp başlamayacağı merak edilmeye başlandı. TRT 1’in ciddi zararlar etmesine sebebiyet veren dizinin 2019-2020 sezonunda televizyon ekranlarında olması bekleniyor.

Es Film’in önde gelen isimlerinden Yusuf Esenkal, Halka dizisinin devam etmesi gerektiği yönünde birtakım açıklamalarda bulundu. TRT 1 ekranlarında kaldığı yerden devam etmesi istenen dizinin TRT 1 ile anlaşmaya varamaması halinde intenet mecrasından yayınlanabileceği konuşuluyor. Şuan için bir anlaşma söz konusu olmasa da, dizinin Netflix ile anlaşmaya varabileceği öne sürülüyor.

Halka Devam Edecek mi?

Giriş yaptığı anda reytinglerde iyi bir başarı elde eden Halka dizisi, her ilerleyen bölümde reytinglerde gerileme eğilimini sürdürdü. Kadrosunda başarılı oyuncuları bulundurmasına karşın dizi sürükleyiciliği yönünden sınıfta kaldı. Dizinin 28 Mayıs günü 19. bölümüyle ekranlara veda etmesi bekleniyor. Kısa süreli bir veda olacağı konuşulan dizide köklü değişiklik yapılması gerektiği konuşulmakta.

Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor ancak TRT 1 ile anlaması devam etmesi halinde Eylül ayının ortasında yeniden ekranlara giriş yapabilir. Eğer kanal konusunda sorun yaşanırsa NetFlix veya Blu TV ile anlaşmaya varılabileceği ve dizinin 20. bölümünden itibaren intenet mecrasından yayınlanabileceği aktarılıyor.

halka

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 15:44

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arslancık
Arslancık - 1 yıl Önce

Čok güzel bir dızı şimdi fınal yapmamalıydı bu çokda kötü oldu

Ergün
Ergün - 12 ay Önce

daha çok izlenen bir kanala taşınmalı ör: Kanal D

Yigit
Yigit - 8 ay Önce

Halka dizisi trt1 birde yayinlanmali çok üzüldüm final yapti diyince


Popüler Haberler