Hazar Ergüçlü Hakan Muhafız setinden paylaşım!

Güzel Oyuncu Hazar Ergüçlü, oyuncu kadrosunda bulunduğu Hakan Muhafız dizisinin 3. Sezon çekimlerinin yapıldığı bu sıralarda sosyal medyaya bir fotoğraf attı. Hazar Ergüçlü Hakan Muhafız Hakkında Paylaşım Yaptı! İşte Hazar Ergüçlü’nün o paylaşımı hakkındaki detaylar…

Hazar Ergüçlü Hakan Muhafız setinden paylaşım!

Hazar Ergüçlü Hakan Muhafız Hakkında Paylaşım Yaptı!

Netflix platformunda çekilen ve yayınlanan Hakan Muhafız dizisinin güzel oyuncusu Hazar Ergüçlü, 15 Mayıs tarihinde başlanan 3. Sezon çekimlerinden sonra ilk kez setten bir paylaşımda bulundu.

Ülke dışında The Protector olarak bilinen Hakan Muhafız dizisi, Netflix’in en gözde yapımları arasında yer alıyor. İlk iki sezonu büyük bir beğeni toplayan dizi Netflix’in en çok izlenen yapımları arasında bulunuyordu.

Son olarak Hakan Muhafız’ın 3. Sezonunun çekimlerine başlanmıştı ve Hazar Ergüçlü çok kısa bir süre önce dizinin 3. Sezon setinden bir paylaşımda bulundu.

Dizinin üçüncü sezonunda bazı isimlerin kadroda yerlerini koruduklarını görürken bazılarının da diziden ayrıldığını görmekteyiz.  Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü’nün yanı sıra Burçin Terzioğlu, Engin Öztürk ve Okan Yalabık gibi isimlerin dizi kadrosundaki yerlerini koruduklarını görüyoruz.

İşte Hazar Ergüçlü’nün The Protector, Hakan Muhafız dizisi 3. Sezon setinden yaptığı paylaşımı…

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 00:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler