Her Yerde Sen Burak Yangel kimdir? Gerçek adı nedir? Ali Yağcı Hakkında Bilgiler

Fox Tv nin yeni dizisi Her Yerde Sen ilk bölümleriyle ses getirmeyi başardı. Yan karakterlerden biri olan Burak Yangel karakteri dikkat çekmeyi başardı. Her Yerde Sen Burak Yangel kimdir? Ali Yağcı Kimdir? Dizinin konusu ve karakterler hakkında detaylı bilgi haberimizde.

Her Yerde Sen Burak Yangel kimdir? Gerçek adı nedir? Ali Yağcı Hakkında Bilgiler

Yaz aylarının gelmesiyle yeni diziler başladı. Bu dizilerden en çok dikkat çekmeyi başaran dizi Her Yerde Sen oldu. Her Yerde Sen dizisinin başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç paylaşmaktadır. Oyuncu kadrosunun genç olması da dikkatleri çeken dizinin ilk bölümü çok sevilmiştir.

Dizide dikkat çeken karakterlerden biri de Burak Yangel karakteri olmuştur. Yakışıklı oyuncu Ali Yağcı’nın canlandırdığı karakter ilgi çekmeyi başarmıştır.

Her Yerde Sen Dizisi Burak Yangel Karakterini Canlandıran Oyuncu Kimdir?

Her Yerde Sen dizisi yaz dizileri arasında dikkatleri çekmeyi başaran bir dizi olmuştur. Romantik komedi türündeki bu dizi FOX Tv de yayınlanmaktadır. Başrollerinde Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın olduğu dizide yan karakterlerden biri olan Burak Yangel karakteri dikkatleri çekmiştir. Burak Yangel bir şirket sahibinin oğludur. Hırslı ve azimli olan bu karakteri Ali Yağcı canlandırmaktadır. Şirketin yönetiminde yer alacağını düşünen Burak Yangel daha sonra Demir karakterinin yönetime geçtiğini görür. Proje yöneticiliğine devam etmek zorunda kalır. Şirketten bazı hataları yüzünden ayrılamaz ve çalışmaya devam etmek zorundadır.

Ali Yağcı Kimdir?

1990 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Boyu 1,83 kilosu 72 olan yakışıklı oyuncunun çocukluğu Cunda’da geçmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimler alan Ali Yağcı bu eğitimleri Deniz Erdem ile Eric Morris Tekniği üzerine almıştır. Birçok dizide ve filmde yer alan oyuncu ilk olarak 2016 yılında bu mesleğe adım atmıştır. Son olarak geçtiğimiz günlerde Fox ekranlarına gelen yaz dizisi Her Yerde Sen dizisinde Burak karakterini canlandırmaktadır.

Ali Yağcı’nın Rol Aldığı Filmler ve Diziler:

2015- Umut Apartmanı

2016-Seviyor Sevmiyor

2016- Adını Sen Koy

2018-Erkenci Kuş

2019-Her Yerde Sen

Fox Tv Her Yerde Sen Dizisinin Konusu

Aynı ev iki farklı kişiye satılmıştır. Satılan eve yerleşmek isteyen Kerem ile Selin inatçılaşır ve ikiside aynı eve yerleşir. Daha sonra Selin’in şirketine yeni bir yönetici gelir ve bu isim Kerem olur. İkili iyice birbirine düşman olur.

Fox Tv ekranlarına gelen yaz dizisi Her Yerde Sen’in tanıtım fragmanında şunlar söylenmişti: “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.”

Her Yerde Sen Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Fox Tv ekranlarına gelen yeni dizi Her Yerde Sen oyuncu kadrosu gençlerden oluşmaktadır. Başrollerde Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın bulunduğu dizinin diğer oyuncuları şunlardır: Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu.

Yönetmeninin Ender Mıhlar olduğu Her Yerde Sen dizisi senaristleri Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’dir. Dizi Karga Film tarafından ekranlara getirilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 16:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler