Her Yerde Sen Deniz Işın Kimdir? Deniz Işın Hakkında Bilgiler

Her Yerde Sen dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. Her Yerde Sen dizisinde sosyal medya fenomeni olan Deniz Işın’da rol alacak. Her Yerde Sen Deniz Işın kimdir? Deniz Işın kaç yaşında? İşte Deniz Işın hakkında merak edilenler ve daha önce yer aldığı projeler…

Her Yerde Sen Deniz Işın Kimdir? Deniz Işın Hakkında Bilgiler

FOX TV’de yeni bir dizi yayın hayatına başlayacak. Her Yerde Sen dizisinde rol alacak oyuncuların isimleri netlik kazanmaya başladı. Deniz Işın da yakında ekranlarda olacak olan Her Yerde Sen dizisi ile kamera karşısında olacak.

Deniz Işın henüz 23 yaşında ve İzmir’de yaşamaktadır. Scorp uygulaması ile adından söz ettirmeyi başaran Deniz Işın, Her Yerde Sen dizisinde aktif olarak rol alacak gibi duruyor. Deniz Işın bir konuşmasında gelecekte çok başarılı bir oyuncu olmak istediğini belirtmişti.

Deniz Işın Ege Üniversitesi Kimya bölümünden mezun oldu ve şu anda halen yüksek lisansına devam etmektedir. Sosyal medya hesabında 5 bine yakın takipçisi olan Işın, 3 aydır canlandırmalar yaparak takipçilerinin beğenisini kazandı.

Güzel fenomen Scorp’a girdiğinde dikkat çekmek gibi bir kaygısının olmadığını söyledi ve insanların onu doğallığı ve mizacı dolayısıyla sevdiğini belirtti. Kendisinin en beğendiği Scorp’lar ise doğal olarak çekilenler ve mizah içerikleri olduğunu ifade etti.

Sosyal medya ile fenomen hale gelen Deniz Işın’ın dizi ve oyunculuk kariyerinin nasıl seyredeceği merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 13:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler