Her Yerde Sen dizisi kaç bölüm sürecek? Fox TV Her Yerde Sen ne zaman final yapacak?

Yaz sezonun iddialı dizilerinden Her Yerde Sen ne zaman final yapacak? Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrolünü üstlendiği dizi kaç bölüm devam edecek sorusu merakla araştırılmaya başlandı. Dizi, ekranlara bomba gibi bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Her Yerde Sen dizisi kaç bölüm sürecek? Fox TV Her Yerde Sen ne zaman final yapacak?

Karga Seven Pictures’ten ÖmER Özgüner ile Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği Her Yerde Sen dizisinin ne zaman final yapacağı araştırılmaya başlandı. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu dizinin kalemleri Deniz Yeşilgül ve Esra Çetek Yılmazer olarak karşımıza çıkmakta. Oyuncu kadrosunda; Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizide, aynı evde kalmak zorunda olan Demir ile Selin’den birinin diğerinin şirketine yönetici olarak atanması üzerine işler sarpa sarar. Şirkette dengeleri değiştiren bu durumun üzerine Selin ise Demir’e aşık olacaktır.

aybuke pusat

Her Yerde Sen Final Tarihi

Her Yerde Sen dizisinin reyting sonuçları final tarihini de belirleyecek. Dizi, reytinglerde istediği neticeyi elde edemez ise erken final yaparak ekranlara veda edebilir. Yaz dizisi olarak ekranlara gelecek Her Yerde Sen, reytinglerde başarı yakalayabilirse kış sezonunda da devam edebilecek. 14 Haziran Cuma günü ilk bölümüyle televizyon ekranlarına gelecek dizide Söz dizisinin Bahar’ı da ekranlarda olacak.

Aybüke Pusat’ın yer aldığı dizi komedi ağırlık olacak ve Pusat, başarılı oyuncu Furkan Andıç ile dizinin başrolünü üstlenecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 03:38

YORUM EKLE
YORUMLAR
EBRU ALTINOVA
EBRU ALTINOVA - 4 gün Önce

Daha diziler başlamadan ne kadar iyi niyeti haberler yapıyorsunuz=)

Popüler Haberler