Her Yerde Sen Selin Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aybüke Pusat Hakkında Bilgiler

FOX TV’de yaz aylarında ekranlarda olacak Her Yerde Sen dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri netleşemeye başladı. Her Yerde Sen Selin kimdir? Her Yerde Sen dizisinde Selin karakterini Aybüke Pusat canlandıracak. Aybüke Pusat’ın boyu kaç? İşte Aybüke Pusat hakkında bütün merak edilenler…

Her Yerde Sen Selin Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aybüke Pusat Hakkında Bilgiler

FOX TV ekranlarında Her Yerde Sen dizisi yayın hayatına başlayacak. Her Yerde Sen dizisinin oyuncuları ve karakterleri belli olmaya başladı. Her Yerde Sen dizisinde Selin karakterini Söz dizisinden de tanıdığımız Aybüke Pusat canlandıracak.

Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat 1995 yılında Ankara’da dünyaya geldi ve Ankara Devlet Konservatuarı Bale bölümünden mezun oldu. Güzel oyuncu 172 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Aybüke Pusat daha önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmıştı ve 7. soruda yarışmaya veda etmişti.

Ayrıca Aybüke Pusat Miss Turkey yarışmasında üçüncülük elde ettikten sonra Türkiye’de adından söz ettirmeye başlamıştı. Kendisine pek çok dizi ve sinema oyunculuğu teklifleri gelmeye başlayan Pusat, pek çok yapımda roller aldı.

Aybüke Pusat yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı Medcezir dizisinde Elif karakterine hayat vermişti. 2015 yılında ekranlarda olan O Hayat Benim dizisinde Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu, daha sonra Familya adlı dizide Su karakterini de canlandırmıştı.

Aybüke Pusat 2017 yılında Star TV’de yayınlanan Söz dizisinde başrol oyuncusu olarak kamera karşısına çıktı. Dizide Bahar rolünü oynayan Pusat, Tolga Sarıtaş ile çok iyi bir uyum yakalamıştı.

2018 yılında perdeye aktarılan Kapı filminde Kadir İnanır, Vahide Perçin gibi usta isimlerle rol alan Aybüke Pusat, bu filmde Nardin karakterine hayat verdi.

Aybüke Pusat son olarak yaz aylarında FOX TV’de yayınlanacak olan Her Yerde Sen dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 13:56

YORUM EKLE