Her Yerde Sen Vedat Ayhan kimdir? Gerçek adı nedir? Aziz Caner İnan hakkında bilgiler

Ekranların sevilen dizisi Her Yerde Sen oyuncuları, izleyicileri tarafından merak ediliyor. Dizinin en çok merak edilen oyuncuları arasında Vedat Ayhan yer alıyor. Vedat Ayhan kimdir? Aziz Caner İnan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? kullanıcıların merak ettiği detaylara haberimizde yer verdik.

Her Yerde Sen Vedat Ayhan kimdir? Gerçek adı nedir? Aziz Caner İnan hakkında bilgiler

Türk televizyonlarının sevilen dizisi Her Yerde Sen, Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Oyuncu kadrosu ile gündeme gelen dizinin oyuncuları, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Sevilen dizinin başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç var.

Dizide Vedat Ayhan karakterini canlandıran oyuncu ise Aziz Caner İnan'dır.

AZİZ CANER İNAN KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

1 Haziran 1985 yılında Rize'de dünyaya gelen başarılı oyuncu, 34 yaşındadır. İkizler burcu olan oyuncunun 1.83 boyu vardır. 76 kilo ağırlığındadır.

Ankara'da Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü Oyunculuk Yüksek Lisans Programı'nda yapmıştır. Böylelikle eğitim hayatını sonlandırmıştır.

Garip adlı kısa filmde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu, Kırık Kalpler Bankası, Dört Zait, Fi ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinde de oynamıştır. Şimdilerde ise Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Her Yerde Sen'de oynamaktadır.

AZİZ CANER İNAN HANGİ YAPIMLARDA OYNADI?

2019 – Her Yerde Sen (Vedat Ayhan) (TV Dizisi)

2017 – Siyah Beyaz Aşk (TV Dizisi)

2017 – Fi (Bölüm Oyuncusu) (TV Dizisi)

2017 – Dört Zait (Kısa Film)

2015 – Kırık Kalpler Bankası (Karakoylu) (Sinema Filmi)

2014 – Garip (Veysel) (Kısa Film)

HER YERDE SEN VEDAT KARAKTERİ KİMDİR?

Dizideki Vedat, Demir'in en yakın dostudur. Karısını çok sevmiş ve evlenmiştir. Ancak sonrasında boşanmıştır. Demir'i kardeşi kadar sevmektedir. Kendi çapında, ufak bir serası vardır. Burada çiçek büyütmektedir.

HER YERDE SEN OYUNCULARI KİMDİR?

Her Yerde Sen dizisinin başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç yer almaktadır. Başrollerin yanı sıra  Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu gibi oyuncular da yer alıyor.

Yapımcılığını Karga Film'in yaptığı Her Yerde Sen dizisinin yönetmeni Ender Muhlar'dır. Senaryosunu ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 00:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler