Hercai Caner Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Sarp İkiler Hakkında Bilgiler

Hercai Caner kimdir? Diziye Nigar'ın asker oğlu olarak giren Hercai Caner'i canlandıran oyuncu kimdir? İzleyiciler tarafından merak edilen Hercai Caner'in bilgilerini sizin için derledik.

Hercai Caner Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Sarp İkiler Hakkında Bilgiler

Hercai Caner Kimdir? Nigar’ın Asker Oğlu Dönüyor! 

Hercai dizisine yeni bir isim dahil oldu. Hizmetçi Nigar’ın asker oğlu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizideki adı ile Hercai Caner kimdir, gerçek adı yaşı geçmişi sevgilisi hobileri ve ilgi alanlarını sizin için araştırdık. Hercai Caner’e hayat veren yeni oyuncu Sarp İkiler’i yakından tanıyalım. 

Diziye yeni dahil olan hizmetli Nigar’ın oğlu dizi başından beri askerdeydi. Adından bile söz edilmez iken son bölümde ise önemli esrarengiz bir rol aldı. 

22 yaşındaki genç oyuncu ilk defa bir dizi setinde rol alacak. Bundan öncesinde tiyatro alanlarında gösteriler düzenleyen Sarp İkiler ajans aracılığı ile yan rol olan Caner tipi için uygun görülerek diziye dahil edilmiştir. Şu an için kalbinin boş olduğunu bir sevgilisinin olmadığını söylemesi genç kızlar tarafından takip konusu oldu. Üniversite eğitimini radyo ve televizyonculuk üzerine okumaya devam eden genç yakışıklı oyuncu Hercai Caner rolü için kamera karşına geçmeye hazırlanıyor. 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 22:34

YORUM EKLE

Popüler Haberler