Hercai Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

İlk olarak 15 Mart 2019 tarihinde ATV kanalında yayınlanan Hercai dizisi izleyiciler tarafından oldukça sevildi. Yayınladığı süre boyunca devamlı olarak yüksek reyting değerleri elde eden Hercai dizisinin izleyicileri yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyorlar. Peki Hercai Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Hercai dizisi ve yeni sezonu hakkındaki detaylar…

Hercai Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Hercai Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mia Yapım tarafından ortaya konan ve yönetmenlik koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu Hercai dizisi ATV ekranların yayınladığı zamandan bu zamana kadar büyük başarılar elde etti. Geniş bir izleyici kitlesi kazanan dizi, reyting sıralamalarında da her hafta üst sıralardaydı.

Oyuncu kadrosuna bakıldığında Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Servet Pandur, İnci Şen ve Eda Başlamışlı gibi deneyimli isimlerin yer aldığının görüldüğü Hercai dizisinin senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor.

Hercai dizisi 31 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan 12. Bölümü ile birlikte sezon finaline girdi. Dizinin izleyicileri 2. Sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanmaya başlanacağını şimdiden araştırmaya başladılar bile.

Yaz sezonu boyunca tatil yapacak olan dizinin 2. Sezonunun Eylül ayının ikinci haftasından itibaren yayınlanmaya başlaması bekleniyor. Hercai dizisi büyük bir ihtimalle 13 Eylül 2019 ününde yeni bölümleri ile izleyici karşısında olmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 15:15

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gizemli
Gizemli - 3 hafta Önce

Hemen başlasın ne gerek var yaz boyunca beklemeye

Nayle aksoy
Nayle aksoy - 3 hafta Önce

On numara dizi bayıldım herzaman heycanla bekliyoruz hercai dizisini o kadar uzatmaya ğerek yok hemen başlasn

Gulbina
Gulbina - 3 hafta Önce

Heman baslasyn

Feride
Feride - 3 hafta Önce

Süper ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ coooooooooook sevindim

Semos
Semos - 3 hafta Önce

Ama yaaa başlasın bu kdr uzun sürmesinnnnnn

Merjen
Merjen - 3 hafta Önce

Herjai dizisini coooooooooook sevdik....

şahperi Aydin
şahperi Aydin - 3 hafta Önce

Harika bir diziiiiii

isimsiz
isimsiz - 3 hafta Önce

eylüle kadar o bütün bölümün heycanını unuturum


Popüler Haberler