Hercai dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman final yapacak? Final kaçıncı bölümde olacak?

Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin yeni sezonda reytinglerde geçtiğimiz sezona oranla düşüş yaşadığı görüldü. Bu bağlamda izleyiciler Hercai dizisi kaç bölüm olacak, ne zaman final yapacak ve final kaçıncı bölümde olacak konuları hakkında araştırma yapmaya koyuldu.

Hercai dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman final yapacak? Final kaçıncı bölümde olacak?

Reytinglerde geçtiğimiz sezona göre istediği başarıyı yakalayamadığı görülen Hercai dizisinin geleceği izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Reyyan ve birçok oyuncunun ağlaması izleyiciyi bunaltırken Hercai dizisi kaç bölüm sürecek ve kaçıncı bölümde final yapacak sorularının yanıtını araştırılmaya başlandı.

Hercai kaç bölüm sürecek?

Mia yapım imzasıyla Atv ekranlarına gelen Hercai dizisi için 25 bölümlük sözleşme yapıldı. Geçtiğimiz sezonda 15 total reyting seviyelerine erişmeyi başaran dizi reytinglerde düşüş yaşamaya başlayınca kanal ve yapım şirketi de telaşa girmiş durumda.

Hercai dizisi ne zaman final yapacak?

Hercai dizisi ne zaman final yapacak?

Hercai dizisinin ne zaman final yapacağına ilişkin çok sayıda görüş konuşulmakta olsa da, dizinin en az 14 bölümü daha çekilecek. Buna göre dizinin yılbaşına kadar devam etmesi garanti durumda. Ancak Hercai dizisinin reytingleri büyük ölçüde geriler ve televizyon kanalı zarar ederse dizinin erken final yapabilme ihtimali de mevcut.

Hercai dizisi kaçıncı bölümde final yapacak?

Atv ile Mia yapım arasında 25 bölümlük sözleşme yapıldığı için dizinin reytinglerde düşüş yaşamasıyla birlikte 25. bölümde ekranlara veda edebileceği konuşuluyor. Dizinin gerileyen reyting rakamlarının 25. bölümde final yapabileceği iddialarını güçlendiriyor.

Hercai dizisinin reytingleri 2. sezonda neden düştü?

Hercai dizisinin hikayesinin ilk sezonda anlaşılması büyük bir dengesizlik yarattı. Mekanlar ve oyuncuların kaliteli olması ilgiyle takip edilirken; kaçırma, konak basma vs. sahnelerin tekrar etmesi izleyicileri sıkmaya başladı.

hercai

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 21:18

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysegül
Aysegül - 8 ay Önce

Süper hercai

Sevda kasap
Sevda kasap - 8 ay Önce

Bitmesin coook guzel bir dizi

Hercai hayranı
Hercai hayranı - 8 ay Önce

Yaaaaa

Olga
Olga - 8 ay Önce

Çok guzel bir dizi final istemiýoruz,teşekkürler ýapimçilara. Çuma güni düýne bile gitmiýoruz ýeni bölümi izlemek için

Bilal
Bilal - 7 ay Önce

Yaa hercai bitmesin en cok baktim dizi oo cok guzel dizi ooo

Gülay
Gülay - 7 ay Önce

Hercai bitmesin cok güzel dizi lütfen final olmasin

Arife Çönte
Arife Çönte - 8 ay Önce

Bence de biran önce bitsin çok saçma bir dizi.

Ayse
Ayse - 8 ay Önce

Hercaiye artik final istiyorlarPopüler Haberler