Hercai Dizisi Ne Zaman Başlayacak? İlk Bölüm Fragman Videosu Yayınlandı! Hercai Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

ATV ekranlarında fragmanı ile büyük bir beklenti oluşturan Hercai dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin ilk tanıtım videosu yayınlandı ve iddialı dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında detaylar ortaya çıktı. Dizi çok yakında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Hercai Dizisi Ne Zaman Başlayacak? İlk Bölüm Fragman Videosu Yayınlandı! Hercai Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Hercai dizisi ATV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Henüz fragmanı yayınlanmasına karşın büyük bir ilgi toplamayı başaran Hercai dizisinin, televizyon ekranlarında büyük başarılara imza atacağı konuşuluyor. Üstelik Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrol oyuncuları kadrosunda yer alması, oyuncuları yakından takip eden bireyler için heyecan konusu oldu.

ATV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanacak Hercai dizisinde Malabadi Köprüsü’nün yer alması da dikkatlerden kaçmadı. UNESCO’nun Kültürel Miraslar listesine eklediği Malabadi Köprüsü olumlu tepkiler yarattı. Bunun yanı sıra hazırlık süreci henüz devam etme aşamasında olan dizinin Mardin’de çekildiği belirtiliyor.

Hercai Dizisinin Konusu

Eda Tezcan ve Feraya Şahin’in kaleme aldığı dizinin yönetmeni ise Cem Karcı. 15 Mart 2019 günü ilk kez televizyon ekranlarına gelecek dizi, Aslanbey ailesinin entrikaları ve imkansız bir aşkla birlikte büyük trajedilere sahne verecek.

Hercai Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Tansu Taşanlar, Edip Saner, İnci Şen ve Gülçin Hatıhan gibi isimler yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 22:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler