Hercai Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? Oyuncuların Bölüm Başı Aldıkları Ücret Ortaya Çıktı

Fenomen dizi Hercai oyuncuları ne kadar para kazanıyor? Başrol ve yan oyuncuların bölüm başı aldıkları ücret ortaya çıktı. Başrol oyuncuları ile yan rollerdeki oyuncular arasındaki büyük fark sosyal medyada da konuşuldu.

Hercai Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? Oyuncuların Bölüm Başı Aldıkları Ücret Ortaya Çıktı

Atv ekranlarında kısa sürede önemli başarılara imza atan Hercai dizisi birbirinden başarılı oyunculara kadrosunda yer veriyor. Başrol oyuncuları arasında Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi isimler karşımıza çıkmaktayken, yan karakterler de büyük başarılar gösteriyor. Senaryo, müzik ve görüntü kurgusuyla izleyicileri televizyon ekranlarına kilitleyen dizi, büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Bu birleşim içerisinde renkli bir oyuncu kadrosu da olunca dizi, seyir zevkini büyük oranda artırıyor.

Tecrübeli oyuncular başarısını konuştururken, genç isimler de oyunculuk anlamında ciddi işler başarmakta. Dizinin backstage görüntüleri de zaman zaman sosyal medyada paylaşılmakta ve o esnada yaşanan renkli görüntüler de izleyicilere tebessüm ettiriyor.

Hercai Dizisinde Hangi Oyuncu Ne Kadar Ücret Alıyor?

Adı Ve Karakteri                   Ücreti

Ebru Şahin (Reyyan)           35.000 TL

Akın Akınözü (Miran)          35.000 TL

Ayda Aksel (Azize)               15.000 TL

Serhat Tutumluer (Hazar)  15.000 TL

Gülçin Şantırcıoğlu (Sultan)13.000 TL

Tansu Taşanlar (Azat)          10.000 TL

Oya Unustası (Gönül)           10.000 TL

Gülçin Hatıhan (Handan)     7.000 TL

İlay Erkök (Yaren)                   5.000 TL

Oyuncu Maaşlarına Zam Yapılacak

Başrol oyuncuları Ebru Şahin ile Akın Akınözü ile diğer oyuncular arasında ciddi meblağlarda fark olması izleyicileri şaşırttı. Ancak reytingde yakalanan ivmenin sürmesiyle birlikte oyuncu maaşlarına da ciddi anlamda katkı sağlanacağı tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra başrol oyuncularının yapımlarda daima diğer oyunculara nazaran çok yüksek para kazanması da olağan bir durum olarak karşılanıyor.

Dizide Sultan karakterine hayat veren Gülçin Şantırcıoğlu’da Nefes Nefese ve Çukur dizisinde gösterdiği başarılarla da kendisine hayran bırakmayı başarmıştır. Oya Unustası da öne çıkan bir diğer karakterlerden. Hercai dizisine büyük katkıları olduğu şüphesiz görülen bu oyuncuların da reytinglerle doğru orantılı olarak zam alması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 18:57

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sara
Sara - 4 gün Önce

Bânje akin az kazanyýor bân sadeje akin için izliýorum bânje kywançla burak özçiwit bi ara akindan oýunjuluk egtimi almaly onlar aldygy paraýy hak etmiýor akiny sewýaruz

hercai delisi
hercai delisi - 4 gün Önce

hercai fanıyım çok seviyorum reyyan miran herşeyim