Hercai Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı!

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanmıştı ve fazlasıyla ses getirmişti. Tanıtım fragmanının yayınlanmasının ardından gözler Hercai dizisine çevrilmişti. Tanıtımının ardından yayınlanmaya başlayan Hercai fazlasıyla beğenildi.

Hercai Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı!

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin 7 Şubat’ta ilk fragmanı yayınladı. Yayınlandığı ilk bölümle dikkatleri üzerine çeken dizide pek çok tanıdık isim rol alıyor.

Başrollerinde Ebru Şahin, Akın Akınözü, Gülçin Santıroğlu ve Serhat Tutumluer gibi isimlerin yer adlığı dizinin ilk fragmanı fazlasıyla ses getirmişti. Mia Yapım’ın yapımcılığını üstendiği dizide, Cemal Şan yönetmenlik yapıyor. Dizinin senaryosu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin’e ait. Çekimleri Mardin’de devam eden dizinin oyuncu kadrosunda; Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Servet Pandur, İnci Şen ve Eda Başlamışlı gibi isimler yer alıyor.

Hercai dizisinin yayınlanan ilk fragmanı oldukça beğenilmişti. ATV’de yayınlanan dizinin ilerleyen zamanlarda hayran kitlesinin artması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 13:30

YORUM EKLE