Hercai Gül Ölecek Mi? Ebrar Alya Demirbilek Hercai Dizisinden Ayrılacak Mı? Yeni Bölümde Olacak mı?

Hercai dizisinin 22 Mart 2019 günü yayınlanan bölümünde Gül karakterinin vurulması üzerine çocuk oyuncu ölecek mi soruları akıllara geldi. Henüz 6 yaşındaki minik oyuncu Ebrar Alya Demirbilek Hercai dizisinden ayrılacak mı? Ebrar'ın dizi fotoğraflarında yer alması dikkatleri çekti.

Hercai Gül Ölecek Mi? Ebrar Alya Demirbilek Hercai Dizisinden Ayrılacak Mı? Yeni Bölümde Olacak mı?

ATV ekranlarında 22 Mart 2019 Cuma günü ikinci bölümüyle ekranlara gelen Hercai dizisi Miran ve Reyyan’ın düğününe ev sahipliği yaptı. Azat’ın düğüne alkollü gelmesi ve ortada kaos çıkarması üzerine Hazar Şadoğlu, Azat’ın elindeki silaha sarıldı. Tetik bir kere çekildi ve maganda kurşunu Gül Şadoğlu’nu kafasından yaraladı.

Dizinin sevilen ismi Gül Şadoğlu karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Dalgınlık sonucu amca oğlu, Azat’ın Gül’ü ağır yaralaması üzerine izleyiciler büyük bir şok geçirdi. Diziden gelen resimlerde son resimlerde Gül Şadoğlu’nun yer almadığı görülmekte. Ancak görsellerde yer almamasının sebebi, çekimlerin çok uzun sürdüğü ve vaktinde görsellerde yer almadığı görülüyordu.

Gül Yüksek İhtimalle Ölmeyecek

Şuanda Gül karakterinin diziye veda edip etmeyeceğine ilişkin büyük bir belirsizlik söz konusu. Bir senaryoya göre, Gül’ün silahla vurulması kan davası olarak nitelendirilecek. Ancak bunun bir sonraki sezonda aktarılacağı belirtiliyor. Gül karakterinin bir müddet tekerlekli sandalyeye mahkum kalacağı da ön görüler arasında yer alıyor.

Hercai Gül Karakteri Kimdir?

Hercai dizisinin en çok sevilen isimlerinden Gül karakteri, dizide Hacer’in kızı rolündedir. 2013 yılında İstanbul’da doğan Ebrar, henüz 6 yaşındadır. 2015 yılında Sen Benimsin dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen Ebrar, 2018 yılında Meleklerin Aşkı dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncun; Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı, Çocuktan Al Haberi dizilerinde rol almış ve şimdilerde ise Hercai dizisinde Gül karakterine hayat vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 02:18

YORUM EKLE
YORUMLAR
elif kaymaz
elif kaymaz - 3 ay Önce

çok güzel bir dizi

Dursun Jumayeva
Dursun Jumayeva - 3 ay Önce

Hercai dizisinde Reyyana ne olajak simdi

Azra akın
Azra akın - 3 ay Önce

İnşAllah ölmez

Popüler Haberler