Hercai Hangi Kitaptan Uyarlama? Gerçek Hikaye mi Anlatıyor? Hercai Kitap Özeti

ATV'nin sevilen dizisi 'Hercai' aslında bir kitap! Sümeyye Ezel'in kitabı olan 'Hercai' hakkında işte tüm detaylar!

Hercai Hangi Kitaptan Uyarlama? Gerçek Hikaye mi Anlatıyor? Hercai Kitap Özeti

ATV'nin sevilen dizileri arasında ilk sırayı alan 'Hercai' reyting rekorları kırmaya devam ediyor.Milyonlarca izleyenin merak ettiği 'Hercai gerçek hayatta yaşandı mı?'sorusunun cevabı haberin detaylarında.

Yazarı Sümeyye Ezel olan 'Hercai' dizi olarak çekilmeye başladıktan sonra tüm dikkatleri üstüne toplamayı başardı.Yapılan ufak tefek değişimler ile Sümeyye Ezelin yazarı olduğu kitap 'Hercai' çekildi. (Şanoğlu Şadoğlu olarak değiştirildi.)

İŞTE KİTABIN ÖZETİ!

Tüm olaylar zamansız olarak gelen ölüm ile başladı.

Gelen bu ani ölüm küçük ve saf kalbe kin,nefret ve öfke getirdi.Aradan geçen uzun yıllar bile bu nefreti ve öfkeyi azaltmadı.Yaralı hatıraların ona bıraktığı en kötü anı kalbinde olan tüm iyiliği söküp atmasına neden oldu.Merhametini vicdanını hatta içinde var olan iyi niyeti bile kapalı kapılar ardına sakladı.Zor ve kara gecelerin birinde yıkıcı bir karar aldı.Herşeyin başladığı,ait olduğu topraklara geri dönüp intikam alma kararı aldı.

Miran Karaman!

Uzun zaman düşünüp hazırladığı ve kusursuz olan intikam planı ile yüreğinde bulunan kor gibi öfke ile ait olduğu yere döndü.İçinde yıllardır büyüyen öfkenin dinmesi için belki masum olan birinin canını yakacaktı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:42

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rukiýa Nurmammedowa
Rukiýa Nurmammedowa - 3 ay Önce

Bu dizi intikam bilen başlaýyp ask bilen tamamlanjak gibi görūniyor.ama haýat surprizlerle dolu bir dunya.diziye baýyldym oyunjylary harika bir oyunjy.bu gizi menlik bir dizi.ne olur sonu guzel bir ask bilen bitsin.haýal kyryklygyna ugratmaýyn.sizi çok sewiyorum.dizinizi hic kacyrmadan izliyorum.!!!

Melek
Melek - 1 ay Önce

Hercai çok iyi harika şahane ve muhteşem dizi oyuncularına bayyldym reyyan ve miran sizi çok seviyorum dizi hiç bitmesin ve sizi kaçırmadan izliyorum

macbcg
macbcg - 1 ay Önce

Eh idare eder benim ask hikayem kadar olmaasada

Melek
Melek - 2 hafta Önce

Çok güzel kitabın sonunu merak ediyorum reyyaqn miran aşkına tutuldum kaldım sanki ben yaşıyorum

Popüler Haberler