Hercai Hanife Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ayda Burhan Rol Aldığı Yapımlar

Hercai dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla çok izlenmeye devam ediyor. Hanife dizinin son bölümünde yaptıklarıyla akıllara kazındı. Hercai dizisindeki Hanife karakterini Aydan Burhan canlandırmaktadır. İşte Aydan Burhan’ın rol aldığı yapımlar ve hakkında merak edilenlerin daha fazlası…

Hercai Hanife Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ayda Burhan Rol Aldığı Yapımlar

Yayınlandığı günden bu yana müthiş bir seyirci kitlesi yakalayan Hercai dizisi, aynı form grafiğini korumaya devam ediyor ve ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Hercai’nin 5. bölümünde Hanife karakteri gündeme geldi. Hanife’nin Handan ile ilişkisinin ne olduğu büyük merak konusu oldu.

Hercai dizisinde Hanife’yi Aydan Burhan canlandırıyor. Aydan Burhan dizinin 5. Bölümüne damga vurmayı başardı. Hanife’nin gözü sürekli yükseklerdedir ve pasif bir karakter değildir, konakta sürekli kendisinin sözünün geçmesini isteyen birisidir. Nasuh Ağa Hanife’ye karşı gizli duygular beslemektedir ve onu bu konağın hanım ağası yapmak istemektedir. Ancak bundan kimsenin haberi yoktur. Hanife bu amaç için konaktaki herkesi kullanmaktadır.

Hanife’nin bu kadar gündeme gelmesinin sebebi Nasuh Ağa’yla evlenerek hanım ağa olmak istemesidir. Ayrıca, bu amaç için konaktaki herkesi de kullanabilen birisidir.

Aydan Burhan Kimdir?

Dizide Hanife Derbent karakterini Aydan Burhan canlandırmaktadır. Aydan Burhan Mahallenin Muhtarları adlı dizi ile adından söz ettirmişti. Ancak belli bir süre ekranlara dönmemişti. O zamandan beri çok değiştiği gözlere çarpıyor. Aydan Burhan “Ah Güzel İstanbul” adlı sinema filmiyle ilk defa kamera karşısına çımıştır.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 21:02

YORUM EKLE