Hercai Reyyan Ölecek mi? Ebru Şahin Diziden Ayrılacak mı? Yeni Bölümde Dizide Var mı?

ATV ekranlarında yayınlanan ve son olarak 2. Bölümünün izlendiği Hercai dizisi hız kesmeden devam ediyor. Son yayınlanan bölümün ardından izleyiciler Hercai Dizisi Reyyan Ölecek mi? Yoksa Kurtulacak mı ? sorusunu sormaya başladılar. Fragmanda alevler içinde kalan Reyyan'a ne olacak? Hepsi ve daha fazlası yazımıda…

Hercai Reyyan Ölecek mi? Ebru Şahin Diziden Ayrılacak mı? Yeni Bölümde Dizide Var mı?

Hercai Dizisi Reyyan Ölecek mi? Yoksa Kurtulacak mı ?

22 Mart akşamı 2. Bölümü yayımlanan Hercai dizisinde son olarak Azad’ın elindeki silahtan çıkan kurşun Reyyan’ın kardeşine isabet etti. Reyyan ile Miran’ın evlenmesine mani olmak isteyen Azad, Reyhan’ı vurmak için silahını kaldırdı fakat onun kardeşi Gül’ü vurdu.

Miran’ın uzun zamandır en büyük isteği Reyyan ile evlenmekti. Artık evlilik hazırlıkları sona ermişti ve düğün zamanı gelmişti. Azad ise Reyyan’a uzun süredir aşıktı. Miran’ı öldürüp Reyyan’ın kendine kalacağını hesap eden Azad silahını ateşledi fakat kurşun Miran’a değil, Gül’e geldi.

2. Bölümün sonu bu şekilde biten Hercai Dizisi’nin 3. Bölüm fragmanında ise Reyyan’ın kulübeden alevler içinde olduğu görüldü. 29 Mart 2019 tarihinde Cuma akşamı yayınlanacak olan dizide Reyyan’ın ölüp ölmeyeceği tartışılmaktadır.

Miran en başından beri intikam almak isterken Reyyan’ı kazandıktan sonra sabah erken vakitte babasının mezarına gitmiştir ve intikam aldığını söylemiştir. Miran’ın düğünün ardından Reyyan’ı bıraktığı kulübe alevler içinde yanmıştır Reyyan ise hiç hareket etmeden ağlayarak oturmaktadır. Reyyan kendisine yapılan sonrasında bu durumu kaldıramayarak kulübeyi ateşe kendi elleriyle vermiştir.

Hercai dizisinin 2. Bölümünden sonra sorulan Reyyan Ölecek mi? Yoksa Kurtulacak mı ? sorusunun cevabı 3. Bölümün 29 Mart akşamında yayınlanması sonrasında netlik kazanacaktır. Bize göre Reyyan diziden henüz 2. Bölümde iken ayrılmayacaktır. Dizinin başrol oyuncusunun diziden bu kadar erken ayrılması pek olası bir durum değildir. Herkesin merakla beklediği sorunun cevabı ATV ekranlarında 29 Mart gününde cevap bulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 02:38

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naz
Naz - 3 ay Önce

Çok güzel dizi çok yakışıyor lar baş oyuncu lae

Azime Sül
Azime Sül - 3 ay Önce

Diziye bayıldım çok güzel

Zeynep kiliç
Zeynep kiliç - 3 ay Önce

Bu kadar guzel dizi izlemedim bayildim

Naz
Naz - 3 ay Önce

Çok güzel dizi çok yakışıyor lar baş oyuncu lae

Popüler Haberler