Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak? 2. Sezon başlama tarihi

2019 sezonun en popüler dizisi Hercai ne zaman başlayacak ve Hercai dizisi 2. sezon başlama tarihi belli oldu mu sorularının yanıtı ortaya çıktı. İşte Hercai dizisinin yeni sezonuna ilişkin ayrıntılar.

Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak? 2. Sezon başlama tarihi

2019 yılında ekranlarımıza gelmiş olup ve ayrıca reyting konusunda çok ilgi görüp başarı elde eden Hercai , 15 Ocak 2019 da çekimleri başlamıştır ve büyük bir merakla beklenen Hercai 15 Mart Cuma günü 1. bölümü ile hayranlarını bulmuştur. Dizi çok fazla halkın ilgisini çekmeyi başarmış olup , çok kısa bir süre içinde beğenisini kazanmıştır. Hercai , halk tarafından çok ilgi gördüğü için tekrar yeni bölümünün ne zaman çıkacağı ayrı bir merak uyandırıyor. Ayrıca dizinin sezon finalinde yaşanan olaylardan dolayı 2. sezon neler olacağını merak etmemek mümkün değil. Gönül, Miran'ı geri alabilmek adına Azat'ı kullandı. sonunda ise Gönül Azat'ın silahı ile Azat'ı vurması için işlerin boyutunu değiştirdi.  İzleyicilerin aklında Azat öldü mü yoksa yaşıyor mu diye sorular sorulsa bile izleyici , Azat'ın ölmeyeceğini düşünmüştür.

Miran, Hazar'ın söylediklerinden sonra aklı çok karışmış olsa bile Azize hemen Miran'ın aklını yeniden karıştırması ile Annesi ile Babası hakkında aklında bulunan şüpheleri yok etmiştir. Lakin, Reyyan'ı aklından bir türlü çıkaramamıştır. İşin sonunda aşk acısına dayanamayan Miran, sonunda aşkına yenik düşer ve Reyyan'ın yanına gidip bütün herşeyi değiştirmek için kendisine 24 saatlik bir vakit ister ve ayrıca herşeyi değiştirebileceğini iddia eder. Reyhan, bu duruma ne kadar inanmasa bile Miran herşeyi 24 saat içinde halledip Reyyan'a yaşatmayı başarır. Dizinin hayranları aslında Azat'ın ölmesine değil Miran'ın yaktığı evi tekrar yeniden yapıp, yeniden yuva kuralım mutlu bir hayatımız olsun diye düşünerek evlenme teklifi yaptı. 

 

İzleyiciler ise bu konuda ikiye bölünüp Reyyan'ın ikinci kadın olmasını istememiştir. Bu sebepten dolayı boşanana kadar teklifi kabul etmesi istenirken bir başka grup ise aşk varsa gerisi yalan diyerekten Reyyan'ın bu teklife evet demesi istenmiştir. Böyle bir ortamda sezon finaline gitmekte bulunan dizinin yeni sezonunda kadrolarında değişiklik olmuştur. Senarist'in değişmesi ile beraber dizede bulunan hikaye ilk günkü gibi verebilecek mi gibi sorular uyandırmaya başladı ve bu durum bizleri şimdiden endişelendirmeye başladı bile.

Hercai Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin de ilk sezonu çok harika ve başarılı geçmiştir ancak sezon finali arasında yapılan senarist değişikliği sebebi ile dizinin reytinglerinin de düşüşüne neden oldu. İzleyicilere belirtmek isterim ki dizinin 2. sezon başlama tarihinde net bir bilgi bulunamamaktadır.  Yaptığımız araştırmalara ve sonuçlara göre Hercai dizisinin yeni sezon bölümünün tarihi 20 Eylül 2019 Cuma günü yeni olan 13. bölümü ile karşımızda olacağını beklemekteyiz.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 10:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler