Hey Canlı Sunucusu Elif Ece Uzun kimdir? Kaç yaşında? Elif Ece Uzun hakkında bilgiler

Show TV ekranlarında 5 Temmuz Cuma günü yayınlanacak olan Hey Canlı magazin programı sunucusu Elif Ece Uzun hakkında bazı sorular bulunuyor. Peki Hey Canlı Sunucusu Elif Ece Uzun Kimdir? İşte Elif Ece Uzun ile ilgili ayrıntılar…

Hey Canlı Sunucusu Elif Ece Uzun kimdir? Kaç yaşında? Elif Ece Uzun hakkında bilgiler

Hey Canlı Sunucusu Elif Ece Uzun Kimdir?

Show TV ekranlarında yayınlanan Hey Canlı magazin programı 5 Temmuz Cuma günü izleyici karşısına geçecek.

Hey Canlı Magazin programında farklı farklı ünlü isimler ile çok önemli röportajlar yapılacak. İzleyiciler şimdiden programa ilgi göstermeye başladılar bile.

Hey Canlı programını sunacak olan kişi ise Elif Ece Uzun olarak belirlenmiş durumda. Kendisinin kariyerine bu yazımızda göz atacağız.

Elif Ece Uzun Kariyeri

1984 senesinde doğan güzel sunucu aslen Adapazarı’lı. 180 cm boyunda olan Elif Ece Uzun Akademi 35,5’de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra güzellik yarışmasına katılmıştır. Modellik hayatını bir yandan sürdürürken diğer yandan da sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Daha önceden Yeşil Elma, Aşk Her Yaşta, Görev Kıbrıs, Gecekondu ve Nap’caz Şimdi gibi yapımların oyuncu kadrosunda yer alan Elif Ece Uzun 2016 senesinde TV 8’de yayınlanan İşte Benim Stilim Ünlüler isimli programda bulundu.

2013 senesinde Turizmce Ercan Torunoğulları ile nişanlanan oyuncu 1 sene sonra ilişkisini sonlandırmıştı. Sonrasında ise Mehmet Tuş ile evlilik yoluna giren güzel oyuncu, bazı sebeplerden ötürü bu ilişkisine de son vermişti.

Elif Ece Uzun’un sosyal medya profillerine bakıldığında yeni bir ilişkisi olduğuna dair bulgulara rastlanmıyor. 35 yaşındaki sunucu Hey Canlı programını sunduğu dönem içerisinde nasıl bir performans gösterecek, hep birlikte izleyeceğiz…

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 09:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler