Hizmetçiler dizisi bu akşam var mı yok mu? 4 Nisan Hizmetçiler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, neden yok bitti mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler dizisi bu akşam var mı yok mu, 4 Nisan Hizmetçiler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ve neden yok, bitti mi tartışmaları başladı. Coronavirüs nedeniyle tatil edilen dizinin yeni bölüm takvimi ile ilgili detaylar belli oldu.

Hizmetçiler dizisi bu akşam var mı yok mu? 4 Nisan Hizmetçiler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, neden yok bitti mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler dizisi Öner Arslanen’in yapımcılığında ve Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğinde ekranlara taşınıyor. Makbule Kosif, Gülsev Karagöz ve Özer Çetinel’in kaleme aldığı Hizmetçiler’de; Algı Eke, Aleyna Solaker, Baysal Yurtcu ve Selen Domaç rol almaktadır.

Ünlü oyuncuların rol aldığı Hizmetçiler dizisi 4. bölüm çekimlerine coronavirüs tedbiri için ara verilmişti. Bu süreçte dizinin yeni bölüm çekimleri tamamlanmadığından izleyiciler heyecanla beklediği gelişmelere tanıklık edememişti.

Hizmetçiler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Hizmetçiler dizisinin çekimleri coronavirüs nedeniyle iptal edildi. Bu süreçte dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı.

Sıcak haberin kaynağı artık parmaklarının ucunda! Mobil uygulamamızı hemen indir, gündemi her an takipte kal! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Basının gündeminde neler var merak ediyorsan Facebook Grubumuza Katılmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Anlık gelişmeleri telefonunda görüntülemek için en kolay yol: Haberport’u Twitter’da Takip Et, gelişmeleri kaçırma. >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 19:00

YORUM EKLE

Popüler Haberler