İkimizin Yerine yeni katılan Anandi kimdir? Anandi neden değişti? Eski Anandi’ye neden ayrıldı? Öldü mü?

İkimizin Yerine dizisinde Anandi karakterinin değiştiği görüldü ve izleyiciler Anandi neden değişti, eski Anandi'ye ne oldu ve yeni Anandi kimdir sorularının yanıtını aramaya başladı. Anandi karakterine hayat veren Pratyusha Banerjee'nin intihar ederek öldüğü öğrenildi.

İkimizin Yerine yeni katılan Anandi kimdir? Anandi neden değişti? Eski Anandi’ye neden ayrıldı? Öldü mü?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi İkimizin Yerine’nin 303. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmandaysa Anandi karakterine hayat veren oyuncunun farklı bir isim olduğu görüldü.

1991 yılında Hindistan’da doğan Pratyusha Banerjee bir yetenek yarışmasında keşfedilmişti. Banerjee’nin İkimizin Yerine dizisinden ayrılma gerekçesi ise sevgilisiyle yaşadığı anlaşmazlık sonrasında intihar etmesi olarak belirtiliyor. Anandi’nin sevgilisinin başka bir kadınla daha 5 yıllık ilişkisi olduğu öne sürülüyor.

Anandi’ye Ne Oldu?

İkimizin Yerine dizisinde Anandi, erkek arkadaşı Rahul birlikte olduğu kadınla ayrıldı ve Pratyusha ile 10 ay boyunca aynı evde yaşadılar. Ancak 10 ay sonrasında erkek arkadaşının da olduğu sırada kendini asarak intihar etti. Pratyusha’nın yaşamını yitirmesi ünlü oyuncunun takipçilerinde de büyük bir üzüntü yaşattı.

Toral Rasputra Kimdir?

Anandi karakterine hayat verecek isim Toral Rasputra 1987 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Çeşitli reklam filmlerinde rol alarak oyunculuk kariyerine adım atan Rasputra, İkimizin Yerine dizisinde Anandi karakterini canlandıracak.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 16:41

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jeren
Jeren - 11 ay Önce

Uzuldum

ali ektiren
ali ektiren - 11 ay Önce

anandi intar etmis o yuzden katilamiyor

Elfin
Elfin - 11 ay Önce

Anandi neden öldü

Ejes Atayewa
Ejes Atayewa - 11 ay Önce

Anandi neden bir erkek ucin kendisini asti


Popüler Haberler