İncir Ağacı yeni bölüm neden yok? İncir Ağacı dizisi bitti mi, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

İncir Ağacı dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanmaması izleyicileri meraklandırdı. İncir Ağacı yeni bölüm neden yok, İncir Ağacı dizisi bitti mi, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, geçtiğimiz haftalarda Covid – 19 salgınından dolayı İncir Ağacı dizisinin çekimlerine ara verilmişti.

İncir Ağacı yeni bölüm neden yok? İncir Ağacı dizisi bitti mi, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TRT 1’in sevilen günlük dizisi İncir Ağacı’nın bu hafta yeni bölümü yayınlanmadı. Geçtiğimiz günlerde Koronavirüs salgından dolayı İncir Ağacı’nın çekimlerine ara verilmişti. Bu dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor ve setin olduğu bölge salgın açısından tehlike altında gösteriliyor.

İncir Ağacı dizisi en son 3 Nisan Salı günü yayınlanmıştı. Son olarak 120. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. İncir Ağacı dizisi Salı gününden bu yana yeni bölümleriyle yayınlanmıyor.

İncir Ağacı Neden Yayınlanmıyor?

İncir Ağacı dizisinin çekimlerine Corona Virüs salgınından dolayı ara verildi. Dizi 3 Nisan Salı gününden bu yana yayınlanmıyor. Şu ana kadar neredeyse bütün diziler setlerine ara verme kararı almıştı.

İncir Ağacı dizisinin 121. bölüm çekimleri yarım kaldı ve dizi bu yüzden ekranlara gelemedi. Çekimleri tamamlanamayan dizi TRT 1’e de teslim edilememiş oldu.

İncir Ağacı 121. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

İncir Ağacı dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanabilmesi için çekimlerin tamamlanması gerekiyor. Ancak bazı iddialara göre İncir Ağacı 13 Nisan’da ekranlara geri dönecek. Dizinin ne zaman ekranlara döneceğiyle ilgili şu anda kesin bir bilgi bulunmuyor.

İncir Ağacı Ne Zaman Geri Dönecek?

İncir Ağacı dizisinin çekimlerine devam edilebilmesi için Koronavirüs salgının tamamıyla geçmiş olması gerekiyor. Yapımcı şirket salgın devam ederken çekimlere devam etme kararı almayacak. Bundan dolayı salgının tamamıyla kontrol altına alınması beklenecek ve dizinin çekimlerine devam edilecek.

Önemli başlıklar ve merak edilen haberler, tüm ayrıntılarıyla Haberport mobil uygulamasında! Tıkla İNDİR!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Instagram’da bizi takip etmeye başla, hiçbir sıcak gelişmeyi kaçırma! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Aradığın haber kaynağı burada! Hadi, sen de katıl Facebook Grubumuza! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Artık sıcak haberleri Twitter’da da görüntüleyebilirsin! Haberport Twitter hesabını hemen takibe al, gelişmeleri önce sen öğren. >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 13:07

YORUM EKLE