Instagram canlı yayın rekoru şuanda kaç?Türkiye Instagram canlı yayın rekoru kimde? Dünya’da en çok izlenen canlı yayın kaç?

Survivor 2020'de Instagram rekoru kırılması hedefi koyulması üzerine ''Instagram canlı yayın rekoru şuanda kaç, Türkiye Instagram canlı yayın rekoru kimde ve Dünya’da en çok izlenen canlı yayın kaç?'' tartışmaları başladı. Dünya genelinde Instagram canlı yayın rekoru ile ilgili merak edilenler belli oldu.

Instagram canlı yayın rekoru şuanda kaç?Türkiye Instagram canlı yayın rekoru kimde?  Dünya’da en çok izlenen canlı yayın kaç?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020’de Instagram canlı yayın rekoru hedefi koyulması üzerine Instagram rekoru merak edilmeye başlandı. Instagram üzerinden canlı yayın yapabilme özelliği Kasım 2016’dan bu yana aktif bir şekilde kullanılabilmektedir. Son zamanlarda yaşanan pandemi nedeniyle evde kalan vatandaşlar vaktinin önemli bir bölümünü sosyal medyada ve evinde geçirmekedir.

Instagram canlı yayın rekorunu ABD kırdı

Canlı yayın rekorunu kıran isim Tekashi69 oldu. Canlı yayında konuşan ABD’li rapçi hapishaneden kısa süre önce çıkmış ve yeni şarkısını tanıtmış olan Daniel Henandez’dir. Henandez, 2 milyon canlı izleyici ile Instagram rekorunu alt üst etmişti.

Türkiye Instagram rekoru

Türkiye’de yaşanan Instagram canlı yayın rekorunu ise TV sektör liderlerinden Acun Ilıcalı başardı. 13 Mayıs günü Survivor katılımcılarıyla canlı yayın hazırlığı yapan Ilıcalı, 1 milyon katılımcı ile rekorun sahibi oldu.

Güncel haberler ve tüm sıcak gelişmeler her an Haberport mobil uygulamasında! ŞİMDİ İNDİR >>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün en önemli gelişmelerinden her an haberdar olmak için şimdi sen de Haberport Facebook grubuna katıl!>>>Haberport’un Facebook Grubunda Sen de Yerini Al!


Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 02:48

YORUM EKLE

Popüler Haberler