İstanbullu Gelin Fatma Teyze Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Bilge Şen Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

İstanbullu Gelin dizisinde yeni karakter olarak dahil olan Fatma Teyze aslında kim? Fatma Teyze'den Süreyya'nın çocukluğuna dair şok gerçek ortaya çıkıyor. Fatma Teyze'nin verdiği anı kutusuyla Süreyya'nın geçmişi ortaya çıkıyor.

İstanbullu Gelin Fatma Teyze Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Bilge Şen Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

İstanbullu Gelin dizisi Show TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Diziye henüz dahil olan Fatma Teyze karakteri de ilk kez ekranlara geldi. Fatma Teyze karakterine hayat veren isim ise usta oyuncu Bilge Şen olarak karşımıza çıkıyor. Kısa bir süre sonra final yapmaya hazırlanan başarılı dizinin başrol oyunculuğunu da Aslı Enver ve Özcan Deniz üstleniyor.

Dizinin son bölümlerinde Süreyya’nın geçmişi ile ilgili önemli gelişmeler yaşanmaya başladı. Fatma Teyze diziye dahil olmuş ve Süreyya’ya gösterdiği fotoğraf albümüyle Süreyya’yı geçmişe döndürmüştür. O esnada Süreyya küçüklük fotoğrafını görür ve duygu dolu anlar yaşar.

Fatma Teyze’nin Süreyya’ya Verdiği Kutu

Fatma Teyze, Süreyya ile geçmişte geçirdikleri vakitleri ve annesinin onunla pek vakit geçirmediğini açıklıyor. Bu sahnelerin yaşandığı anlarda izleyiciler ise büyük bir şaşkınlık içerisinde oldu. Süreyya, çocukluğunun çok iyi geçtiğini ve ailesine karşı büyük bir sevgi beslediğini anlatmaktadır. Ancak Süreyya’nın aslında bunu hayal dünyasında gerçekleştirmesi izleyicilere de şaşkınlık yarattı.

Fatma Teyze, Süreyya’nın annesi hayatını kaybettikten sonra evdeki eşyaları topladığını ve Süreyya’ya sakladığı kutuyu vereceğini söyler. Fatma Teyze’nin verdiği kutuyu açan Süreyya, içerisindeki anıları görür ve yıkılmış çocukluk günlerini bir kere daha görür.

Bilge Şen Kimdir?

Fatma Teyze karakterine hayat veren isim Bilge Şen olarak karşımıza çıkıyor. 1945 yılında İzmir’de dünyaya gelen Bilge Şen, Kadın dizisinde Suat Bey karakterine hayat vermiştir. Babam ve Oğlum filminde sergilediği üst düzey performans ile hafızalara kazınan Şen, Aramızda Kalsın, Alayına İsyan, Aile Reisi, Canım Ailem, Başka İstanbul Yok ve Delikanlı gibi yapımlarda da rol almıştır. Gazanfer Ündüz ile evli olan Bilge Şen, şimdilerde ise İstanbullu Gelin dizisinde Fatma Teyze’ye hayat veriyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler