Jet Sosyete yeni bölüm neden yayınlanmadı? Jet sosyete yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Jet Sosyete’nin yeni sezonunun 11 Ekim Cuma günü Puhu TV’de başlaması planlanıyordu. Jet Sosyete’nin yeni sezonunun başlamaması izleyicilerde merak uyandırdı. Gülse Birsel Jet Sosyete’nin yeni sezonuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

Jet Sosyete yeni bölüm neden yayınlanmadı? Jet sosyete yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Jet Sosyete dizisinin yeni sezonunun 11 Ekim Cuma akşamı Puhu TV’de başlaması planlanıyordu. Gülse Birsel sosyal medya hesabı üzerinden bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Gülse Birsel, Jet Sosyete’nin yeni bölüm tarihinin ertelendiğini açıkladı.

Jet Sosyete’nin yapımcılığını BKM yapıyor. Dizinin senaryosu Gülse Birsel’e ait. Jet Sosyete’nin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom Makar, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin gibi isimler yer alıyor.

Gülse Birsel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Barış Pınarı Harekatı sebebiyle Jet Sosyete’nin yeni sezonunun ertelendiğini bildirdi.

Gülse Birsel açıklamasında şunları söyledi:

"Sevgili Jet Sosyete seyircileri, aklımızda şehitlerimiz, hayatını kaybeden bebeklerimiz varken, kalbimiz mücadele içindeki kardeşlerimizle, evlatlarımızla iken bugün sezonu açamayacağımıza karar verdik. Komedi iyi gelir ama galiba bu akşam ne siz ne biz neşe ve eğlenecek gücü bulamayacağız. Affınıza sığınarak ilk bölümümüzün puhutv'deki yayınını erteliyoruz. Daha güzel bir günde görüşmek üzere."

Jet Sosyete

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 13:04

YORUM EKLE

Popüler Haberler