Jet Sosyete yeni sezona Puhu TV’de başlayacak! Jet Sosyete yeni sezonu ne zaman başlayacak?

TV 8 ‘de yayınlanan Jet Sosyete yeni sezona Puhu TV'de başlayacak. Jet Sosyete ekibi Puhu TV ile anlaştı. Sevilen dizi artık yeni bölümlerini Puhu TV üzerinden yayınlayacak. Dizinin 3. Sezonu Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak ve her bölüm 45 dk olacak.

Jet Sosyete yeni sezona Puhu TV’de başlayacak! Jet Sosyete yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Jet Sosyete Yeni Sezona Puhu TV’de Başlayacak

Star TV ile başlayan yayın hayatına TV 8 ‘de devam eden Jet Sosyete dizisi reyting pastasından istediğini alamayınca yayından kaldırılmış ve BKM ekibi dizinin dijital platformlarda yayınlanması için bazı görüşmeler yapmaya başlamıştı. Bu görüşmeler sonuç verdi ve Jet Sosyete ekibi Puhu TV ile anlaştı. Sevilen dizi artık yeni bölümlerini Puhu TV üzerinden yayınlayacak.

BKM tarafından hazırlanan, oyuncu kadrosunda  Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Tuğba Çom Makar, Deniz Cengiz, Ecem Uzun, Nursena Yılmaz ve Emre Taştekin gibi usta ve ünlü  isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezonu  dijital dizi film platformu olan Puhu TV’de yayınlanacak. Yayınlanacak olan bu yeni  yeni bölümler 45 dakikalık bölümler halinde olacak.

Yayınlanmaya Ne Zaman Başlayacak ?

Sevilen dizinin 3. Sezonu Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak. Dizi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 14:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler