Jet Sosyete yeni sezonda hangi internet kanalında başlayacak? Site adı belli oldu mu?

Gülse Birsel'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, Jet Sosyete yeni sezonda hangi internet kanalında başlayacak ve site adı belli oldu mu sorularını gündeme getirdi. Tv8'de televizyon ekranlarına veda eden dizinin internet platformuyla anlaşmaya varacağı belirtilmişti.

Jet Sosyete yeni sezonda hangi internet kanalında başlayacak? Site adı belli oldu mu?

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ancak daha sonra Tv8’e transfer olan Jet Sosyete dizisi Mayıs ayında ekranlara veda etmişti. Dizi ekranlara veda ettikten sonra Gülse Birsel, dizinin final yapmayacağını ve yeni bir platformda yayın hayatına devam edeceğini açıklamıştı. Dizinin henüz hangi platformda yayın hayatına devam edeceği bir sır gibi saklanırken, Birsel yaz dönemi için hazırlıklara başladı.

Birsel, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımın altına; ‘’Uykusuz gözler, acele ve yalandan makyaj, siyah ceket giymek, saçma bir keyif: Tatile doyan işkoliğin hayat enerjisi emmek için toplantıdan toplantıya koşuşunun resmi!’’ notunu düştü.

Hazırlıklar Jet Sosyete İçin mi?

Televizyon ekranlarında sevilerek izlenen Jet Sosyete dizisi büyük bir hayran kitlesini arkasına almayı başarmıştı. Dizinin öne çıkan ismi Gülse Birsel’in de sosyal medya hesabından yapmış olduğu bu paylaşım, Jet Sosyete’nin yayın platformu için anlaşmaya varılıp varılmadığı konusunu gündeme getirdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 04:53

YORUM EKLE

Popüler Haberler