Jet Sosyete Yeni Sezonda İnternet Dizisi Oluyor

Yayın hayatına Star TV’de başlayan ve daha sonra TV 8’e geçen Jet Sosyete dizisinin akıbeti merak ediliyordu. Dizinin yapımcısından Jet Sosyete’nin gelecek sezondaki durumu için bir açıklama geldi. Jet Sosyete 2 Mayıs’ta ekranlara veda edecek, ancak gelecek sezonda internet platformlarından birinde yayın hayatına devam edecek.

Jet Sosyete Yeni Sezonda İnternet Dizisi Oluyor

Geçmişte Avrupa Yakası dizisiyle tanıdığımız Gülse Birsel, geçtiğimiz yıllarda yeni bir projeyi daha ekranlara sundu. Gülse Birsel Jet Sosyete dizisiyle karşımıza çıktı. Ancak Jet Sosyete’nin etkisi Avrupa Yakası kadar olmadı. Jet Sosyete dizisi yayın hayatına ilk olarak Star TV’de başladı. Ancak daha sonra TV 8’e transfer oldu.

TV 8’de yayınlanan Jet Sosyete’nin yayın günü değiştirilmişti. Ancak yayın gününün değiştirilmesi Jet Sosyete’nin ekranlara veda etmesini engelleyemedi. Jet Sosyete’nin 2 Mayıs’ta ekranlara veda edeceği açıklanmıştı ve dizinin yayın hayatına intenet platformlarından bir tanesinde devam edece ifade edilmişti.

Kadrosunda Sarp Apak, Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu gibi önemli oyuncuların bulunduğu dizinin Netflix ile görüştüğüne yönelik pek çok haber çıkmıştı.

Daha sonra dizinin yapımcısı Necati Akpınar’dan Jet Sosyete’nin akıbeti ile ilgili bir açıklama geldi. Akpınar Jet Sosyete’nin gelecek sezon Netflix platformunda olmayacağını söyledi. Necati Akpınar açıklamalarının devamında Jet Sosyete’nin puhu TV, blu TV, Digiturk veya FOXplay’de yer alabileceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:00

YORUM EKLE