Joker filmi fragmanı ve konusu

Son yılların en fazla merak edilen filmi Joker fragmanı ve konusu araştırılıyor. İşte global anlamda büyük bir sevgiye sahip Joker filmi ile ilgili ayrıntılar.

Joker filmi fragmanı ve konusu

Son dönemlerin en fazla konuşulan sinema filmleri arasında yer alan Joker filminin konusu sinemaseverler tarafından merakla araştırılıyor.

Joker filminin konusu ne?

Joker filmi başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck’in hayatına odaklanmaktadır. Toplumun dışladığı bir isim olan Arthur, yalnız bir hayat sürmektedir. Daima başka insanlarla bağ kurmak isteyen Arthur, hayatını maskeyle geçirmektedir. Gündüzleri geçimi için palyaço maskesi takan Arthur, geceleri üzerinden silip atamayacağı bir maske takmaktadır. Babasız büyüyen Arthur, en yakın arkadaşı annesi tarafından Happy ismiyle çağrılmaktadır. Bu lakap ise Arthur’un acısını dindirmeye yardımcı olmaktadır.

Arthur, karşı karşıya kaldığı zorba tavırlar onun topluma aykırı bir tip olmasına sebep olur. Belirli bir süre sonra kendisini Gotham’da suçun ve kaosun tam ortasında bulan Arthur, zamanla kimliğinden uzaklaşarak Joker karakterine bürünecektir.

Joker fragmanı

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 18:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler