Kadın Sezon Finalinde Büyük Şok! Nezir, Suat ve Azmi Öldü!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kadın dün akşam yayınlanan 64. bölümü ile sezon finali yaptı. Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı Kadın dizisi sezon finelinde izleyenleri şok etti. Oldukça heyecan dolu sahnelere tanık olunan dizinin yeni bölümleri eylül itibari ile yayınlanacak. Kadın sezon finalinde büyük şok! Diziye veda eden isimler hangileri? İşte detaylar...

Kadın Sezon Finalinde Büyük Şok! Nezir, Suat ve Azmi Öldü!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın, dün akşam yayınlanan 64. bölüm ile sezon finali yaptı. Sezon finalinde oldukça heyecanlı sahnelere tanık olunan dizide, 3 kişi öldü.

Arif Arabayla Kaza Yaptı

Bahar ve annesi yolda yürürken birden Bahar fenalaştı ve bayıldı. Sarp, çocuklar ve Arif, Bahar'ı o halde görünce panik halinde yanına koştular. Herkesin aklında Bahar'ın hastalığının yeniden tekrarlamış olabileceği geldi. Bahar'ı bir an önce hastaneye götürmek için hızlıca Arif'in arabasına bindiler. Fakat hastane yolunca Arif bir araba ile çarpıştı. Henüz bunun şokunu atlatamamışken bir yük tır kamyoneti Hatice ve Sarp'ın olduğu tarafa şiddetli bir şekilde çarptı. Olaya tanık olan kişiler ambulansı çağırdı. Fakat o esnada izleyicileri şok eden "Arabada ölüler var" cümlesi duyuldu. Bahar'ın öncesinde Enver ile yaptığı konuşmada vedalaşır gibi olması kafa karıştırdı. 

Dizinin hayranlarının aklına her ne kadar "Bahar öldü mü" sorusu gelse de, bir yandan da dizide odak noktası değiştirme ve heyecan katmak için Bahar öne çıkarılsa da ölen kişiler Hatice ve Sarp olması bekleniyor. Çünkü Bahar'ın diziden çıkması demek büyük bir izleyici kaybı demek olur. Her ne kadar Sarp ile Bahar başrolleri paylaşıyor olsa da, Bahar'ın her bölüm onu artık sevmediğini ve nefret ettiğini söylemesi Sarp için bir veda sinyali olabilir. 

Nezir, Suat ve Azmi Öldü!

Sezon finalinin bir diğer heyecan uyandıran kısmı ise Nezir'in Suat ve Münir'i yanına çağırarak Sarp'tan aldıkları paraların hesabını sordu. Nezir bunun ardından Azmi'den Suat'ı vurmasını istedi. Suat'ı kalbinden vurarak öldüren Azmi, Nezir'in istekleri karşısında kafası karıştı. Azmi'nin kendisine ettiği ihaneti affetmek için kardeşi Münir'i öldürmesini istedi. Azmi bu ikilemden Nezir'i  kalbinden vurarak çıkmayı tercih etti. Münir olayların şokunu yaşarken Azmi birden silaha kendine doğrulttu ve kendini vurdu. Sezon finalinde özellikle Nezir'in ölmesi herkesi şoke etti. Her ne kadar kötü bir karakter olsa da olayların merkezi olması ve Doruk ile kurduğu duygusal bağ ile izleyiciye kendisini sevdirmişti. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 02:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler