Kadir Çöpdemir Gönül Dağı programı ile ekranlara dönüyor

İki yıldır izlenen çok sevilen belgesellerden olan Gönül Dağı programının sunucusu değişiyor. Son zamanlarda ekranlarda göremediğimiz ama öncesinde severek izlediğimiz ünlü sunucu ve oyuncu Kadir Çöpdemir Gönül Dağı programııyla ekranlara geri dönüyor.

Kadir Çöpdemir Gönül Dağı programı ile ekranlara dönüyor

Avrupa Avrupa, Şimdi Onlar Düşünsün gibi dizilerden ve çeşitli radyo, film ve Tv programlarından tanıdığınız Kadir Çöpdemir ekranlara dönüyor. TRT Haber’de yayınlanacak Gönül Dağı programının yeni sunucusu Kadir Çöpdemir olacak.

Sanal, nonreal bir hayatı dayatan programlardan sonra gerçek hayatın sıcaklığını taşıyan bununla gönülleri fetheden Gönül Dağı programına geçen sene Binali Yıldırım da son Başbakan olarak katılmıştı hatırlarsanız. Gönül Dağı, hayatları yolda geçen uzun yol şoförlerinin sıra dışı olaylarını, geride bıraktıklarını konu edinen belgesel türünde bir programdır.

Türk televizyonlarında farklı bakış açılarına, incelenmemiş bir noktaya değinen programdan her seyirci kendine pay çıkarabiliyor. Programın yapımı ve yönetmenliği Ferhat Yalçıner’e ait.

Bir çok kez sunucu değiştiren ve sunuculuğunu en son Veysel Diker’in yaptığı programda artık seyirci Kadir Çöpdemir’le birlikte olacak.

Yılların sevilen programı Gönül Dağı pazar günleri saat 21:00 de TRT Haber ekranlarında seyircilerle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 15:52

YORUM EKLE

Popüler Haberler