Kanal D 2. Sayfa neden yayınlanmadı, neden yok? 2. Sayfa yeni yayın günü ne zaman, bitti mi?

Kanal D ekranlarının ünlü magazin programı 2. Sayfa neden yayınlanmadı, neden yok ve 2. Sayfa yeni yayın günü ne zaman, bitti mi sorularının yanıtı ortaya çıktı. İşte 2. Sayfa programının yeni yayın takvimi.

Kanal D 2. Sayfa neden yayınlanmadı, neden yok? 2. Sayfa yeni yayın günü ne zaman, bitti mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının ekranlarda olmadığını gören binlerce kişi normal şartlar altında hafta içi her gün saat 11.00’de başlayan programın 6 Nisan Pazartesi günü niçin ekranlara gelmediğini merak etmeye başladı.

Kanal D 2. Sayfa neden yayınlanmıyor?

Coronavirüs sebebiyle pek çok dizi ve programın çekim takvimi sekteye uğramıştır. Dizilerin tamamında setler dururken bazı programların da salgın sebebiyle ara verilmesine karar verildi. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunuculuğunu üstlendiği 2. Sayfa programı coronvirüs nedeniyle çekim takvimini seyrekleştirdi.

2. Sayfa yeni bölüm ne zaman ve saat kaçta yayınlanacak?

2. Sayfa programı coronavirüs süreci sona erinceye dek Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacak. Programın hafta sonu yayın tarihi ise 11 Nisan Cumartesi olarak belirtildi.

Gündemde olup bitenleri ve dünyadaki gidişatı merak ediyorsan Haberport mobil uygulamasını hemen indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sen de gündemi yakından takip etmek istiyorsan, bizi hemen şimdi Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 07:59

YORUM EKLE

Popüler Haberler