Kanal D Benimle Söyle Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır? Nereye Başvuru Yapılır? Benimle Söyle Jüri Üyeleri

Kanal D ekranlarında yakında Benimle Söyle adında bir müzik yarışması programı başlayacak. Benimle Söyle bu kadar ses getirince yarışmaya nasıl başvuru yapılacağı ve jürilerin kimler olacağı merak konusu oldu. Benimle Söyle yarışmasının jüri üyeleri arasında pek çok ünlü isim var. Yarışmaya başvuru yapabilmek için ise Kanal D’nin resmi sitesindeki başvuru formunu doldurmak gerekiyor.

Kanal D Benimle Söyle Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır? Nereye Başvuru Yapılır? Benimle Söyle Jüri Üyeleri

Kanal D’de yakında yayına başlayacak olan Benimle Söyle yarışmasının çekim tarihi belli oldu. Yarışmanın sunuculuğunu Enis Arıkan yapacak ve jüri üyelerinin liderliğini de Birce Akalay yapacak. Benimle Söyle müzik yarışmasının çekimlerine 30 Nisan Salı günü başlanacak.

Kanal D’nin yeni yarışma programı yaz aylarında ekranlarda olacak ve bu sayede dizilerin tatil yaptığı dönemlerde istenilen reytingler yakalanmış olacak. Benimle Söyle yarışmasına her bölümde 10 yarışmacı alınacak. Yarışmacılar arasından en çok puanı alan kişi adını finale yazdıracak. Yarışmacılar ayağa kaldırdıkları jüri üyelerine göre puan alacaklar.

Yarışmaya katılmak için  https://www.kanald.com.tr/benimle-soyle/benimle-soyle-basvuru-formu linkine tıklayabilir ve bilgilerinizi girebilirsiniz.

Benimle Söyle Jüri Üyeleri

Ayta Sözeri:

Benimle Söyle yarışmasında jüri üyeliği yapacak isimler arasında Türkiye’nin ilk trans oyuncusu olan Ayta Sözeri’de var. Ayta Sözeri daha önce oynadığı filmler ve söylediği şarkılarla adından söz ettirmiş bir sanatçıdır. Ayta Sözeri zaman zaman özel canlı müzik konserleri de vermektedir.

Ayta Sözeri 2017 yılında Aile Arasında filminde canlandırdığı sanatçı ile çok beğenilmişti.

Gülçin Ergül:

2000’l i yıllarda Hepsi grubunun solisti olan Gülçin Ergül Benimle Söyle yarışmasında jüri üyeliği yapacak. Üniversite arkadaşlarıyla kurduğu Hepsi grubuyla ün yapan Gülçin Ergül ve arkadaşları, daha sonra aldıkları bir karar ile grubu dağıtmışlardı.

Gülçin Ergül müzik kariyerine kendisi devam etti ve bu sene çıkardığı İkimize Birden şarkısı yaklaşık 2.5 milyon kadar dinlendi.

Ferman Akgül:

Ünlü müzik grubumuz olan Manga’nın solisti olan Ferman Akgül de Benimle Söyle müzik yarışmasında jürilik yapacak. Manga grubu ve Ferman Akgül çıkardıkları pek çok albümle milyonlara ulaşmışlardı. Manga grubunun 2000’li yıllarda çıkardığı albümler çok fazla dinlenmişti.

1979 yılında Ankara’da doğan sanatçı Benimle Söyle yarışmasındaki jüriler arasından en çok dikkat eden isim oldu.

Metin Arolat:

1972 İzmir doğumlu olan sanatçı renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sanatçının 1995 yılında çıkardığı Ayrılık Olmaz albümü müzik piyasalarını sallamıştı.

Çağatay Akman:

Özellikle yaşı genç olanların yakından tanıyacağı bir isim de Benimle Söyle yarışmasında jürilik yapacak. Youtube’a yüklediği şarkılarla bir anda yükselen Çağatay Akman Benimle Söyle yarışmasında olacak. Çağatay Akman geçtiğimiz yıllarda çıkardığı Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısıyla çok beğenilmişti.

Yukarıdaki isimler ve daha fazlası Benimle Söyle yarışmasında jürilik yapacak. Yarışmada toplam 100 jüri üyesi olacak ve performansıyla en çok jüriyi ayağa kaldıran yarışmacı finalist olacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 13:29

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nisanur
Nisanur - 1 yıl Önce

Lütfen biri bana yardım etsin ben oyuncu olmak istiyorum

Gulsah
Gulsah - 12 ay Önce

Baswuruorum ama olmuo mail adres kabul etmi


Popüler Haberler