Kanal D Leke Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor? Leke Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta

16 Nisan Salı akşamı Kanal D de ekrana gelen yeni dizi Leke'yi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Leke Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak ? Sorusunun yanıtını arayıp haberimizde açıkladık.

Kanal D Leke Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor? Leke Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta

Leke Dizisi Tekrar Yayınlanacak Mı ?

16 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan Leke dizisi hem oyuncuları hem de merak uyandıran konusuyla izleyicilerin beğenisini topladı. Leke’yi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler dizinin tekrar ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladılar. Bizler de sizlerin bu merakını gidermek için dizinin tekrarının ne zaman olduğunu Kanal D yayın akışına bakarak sizlerle paylaşacağız.

Kanal D yayın akışına bakarak Leke Dizisi Tekrarı ne zaman hangi günler ekrana gelecek sizlere buradan duyuralım istedik: İşte Salı günü başlayan ve pazartesi günü 6 dakikalık kısa bir ön izlemesi sunulan Leke Dizisinin Tekrar gün ve saatleri:

Leke Dizisi Ön Tanıtım Pazartesi Saat 19.55

Leke Dizisi Salı Saat 20.00 Yeni Bölüm

Leke Dizisi Salı Saat 22.45 Tekrarı

Leke Dizisi Tekrarı Çarşamba Saat 21.45

Leke dizisi izleyemeyenler,kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için farklı gün ve saatlerde tekrar yayınlanacak. İyi seyirler…

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 15:04

YORUM EKLE