Kanal D sahur programı sunucusu Fatih Çıtlak kimdir? Fatih Çıtlak nasıl kilo verdi?

Kanal D ekranlarında sahur programı sunucusu Fatih Çıtlak'ın büyük kilo değişiminden sonra binlerce kişi Google'da ''Fatih Çıtlak kimdir ve Fatih Çıtlak nasıl kilo verdi?'' sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte Fatih Çıtlak hakkında merak ettikleriniz.

Kanal D sahur programı sunucusu Fatih Çıtlak kimdir? Fatih Çıtlak nasıl kilo verdi?

Verdiği kilolarla kısa süre içerisinde gündeme oturan Fatih Çıtlak’ın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Ünlü ilahiyatçı ve sunucu Çıtlak’ın tanınmayacak seviyede kilo vermesi üzerine merakla araştırılıyor.

Fatih Çıtlak kimdir?

1967 yılında dünyaya gelen Fatih Çıtlak, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fatih İmam Hatip Lisesi mezunu olan Çıtlak, Marmara Üniversitesi Arapça ve İslami İlimler Bölümü mezunudur. Daha önce TRT ekranlarında Gece Kahvesi adlı Ramazan programını üstlenen Çıtlak, iki yıl boyunca ATV ekranlarında da sahur programı sunmuştur. Evli ve dört çocuk babası Çıtlak şimdilerde Kanal D’de sahur programı sunmaktadır. İslam tarihi ve tasavvuf konularını işleyen Çıtlak aynı zamanda konferans ve sempozyumlarda da konuşmacılık yapmıştır.

Fatih Çıtlak nasıl kilo verdi?

Geçmiş dönemlerdeki Ramazan programlarında 100 kilonun üzerinde olduğu görülen Çıtlak’ın bu yıl 80 bandına düştüğü görüldü. Çıtlak, zayıflama metoduyla ilgili sorulan soruları yanıtlamazken nasıl zayıfladığı henüz bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 19:33

YORUM EKLE