Kapanmadan Kazan’da yarışmasında verilen arabanın markası nedir?

Kapanmadan Kazan yarışması geçmişte 2013 senesinde Murat Serezli tarafından sunulmuştu ve 40 bölüm boyunca yayınlanmasına devam edilmişti. Şimdilerde ise bu yarışmanın yeniden izleyici karşısına geliyor. Peki Kapanmadan Kazan Yarışmasında Verilen Arabanın Markası Nedir? İşte Kapanmadan Kazan yarışması hakkında ayrıntılar ve çok daha fazlası…

Kapanmadan Kazan’da yarışmasında verilen arabanın markası nedir?

Kapanmadan Kazan Yarışmasında Verilen Arabanın Markası Nedir?

Önceden 2013 senesinde yayınlanan Kapanmadan Kazan yarışması 2019 senesi yaz sezonunda yeniden yayınlanıyor! Tüm yaz sezonu boyunca ekranlarda olacak olan Kapanmadan Kazan yarışması ilk olarak 20 Haziran gününde yayınlandı ve araba ödülü yarışmacıya verdi.

Yarışmanın büyük ödülü olan arabayı Mehmet Ali Rüzgar ve İbrahim Rüzgar kardeşler kazandılar. İki kardeş yarışma süresince oldukça başarılı bir performans gösterdiler ve bu çabaları nihayetinde sonuç verdi. Üstelik iki kardeş joker haklarını bile kullanmadılar ve böylelikle yarışma tarihinde bir rekora imza atmış oldular.

Yarışmanın ilk bölümünde verilen büyük ödül arabanın modeli ve markası ise izleyiciler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Yarışmada verilen büyük ödül arabanın modeli 2019 Fiat Egea sedan olarak görülmektedir. Aracın piyasa değeri 90.000 TL’dir. 95 beygir gücündeki araç 1.4 motora sahip.

İlerleyen bölümlerde yarışacak olan yarışmalar bu büyük ödül için çabalayacaklar. Bakalım diğer yarışmacılar da büyük ödülün sahibi olacaklar mı ?

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 12:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler