Karantinada keyfinizi yerine getirecek 10 komedi film önerisi

Korona virüsten karantinada olan kişiler film izleyerek vakit geçiriyor. Karantina Altındayken Keyfinizi Yerine Getirecek 10 Film Önerisi hazırladık. Korona virüs sebebi ile evde vakit geçiren kişiler için film önerileri haberimizde yer alıyor.

Karantinada keyfinizi yerine getirecek 10 komedi film önerisi

Korona virüs sebebi ile pek çok kişi evinden çıkmıyor. Kendini karantinaya alan kişilerin evde vakit geçirmesini sağlayacak şeylerden biriside bol bol dizi ve film izlemek. Sizler için izlerken büyük keyif alacağınız 10 filmi listeledik:

  • Fried Green Tomatoes
  • When Harry Met Sally
  • Nebraska
  • Good Will Hunting
  • Groundhog Day
  • Little Miss Sunshine
  • Moonrise Kingdom
  • The Goonies
  • Big Fish
  • As Goog As It Gets

1-Fried Green Tomatoes ( Kızarmış Yeşil Domatesler)

IMDB: 7.7

1991 yapımı olan filmin oyuncu kadrosunda Lois Smith, Chris O'Donnell, Mary-Louise Parker, Kathy Bates ,Nick Searcy gibi isimler yer alıyor. Film Evelyn ile Niny’nin arkadaşlığını anlatan bir dostluk hikayesi.

2-When Harry Met Sally (Harry Sally İle Tanışınca)

IMDB: 7.6

1989 yapımı olan filmin oyuncu kadrosunda Billy Crystal ve Meg Ryan yer alıyor. Bir yolculukta tanışan Harry ve Sally’nin tekrar karşılaşmasını anlatan film romantik komedi türünün iyi filmlerinden.

3-Nebraska

IMDB: 7.8

2013 yapımı olan filmde Nebraska’ya yola çıkan baba ve oğlunun keyifli hikayesi anlatılıyor.      

4-Good Will Hunting (Can Dostum)

IMDB: 8.3

Chris Britton, Matt Damon ve Robin Williams gibi ünlü isimlerin yer aldığı 1997 yapımı film kült filmler arasında yerini alıyor. Filmde Will Hunting’in ilgi çeken hikayesi anlatılıyor.

5-Groundhog Day (Bugün Aslında Dündü)

IMDB: 8.1

Bill Murray, Andie MacDowell ve Stephen Tobolowsky’in yer aldığı filmde sevmediği bir günü yeniden yaşayıp duran bir adamın hikayesi anlatılıyor. Film 1993 yapımı.

6-Little Miss Sunshine (Küçük Gün Işığım)

IMDB: 7.9

2006 yapımı filmde Abigail Breslin, Greg Kinnear ve Paul Dano gibi isimler yer alıyor. Filmde ailenin bir üyesinin dileğini yerine getirmek için Califonia’ya giden ailenin hikayesi yer alıyor.

7-Moonrise Kingdom

IMDB: 7.8

2001 yapımı filmin oyuncu kadrosunda

Bruce Willis

, Edward Norton ve Bill Murray gibi isimler yer alıyor. Filmde kasabadan ayrılan bir çiftin ve onları aramaya koyulan kasabanın hikayesi ele alınıyor.

8-The Goonies

IMDB: 7.8

1985 yapımı filmde bir arkadaş grubunun tavan arasında bulduğu hazine haritasının peşine düşmeleri anlatılıyor.

9-Big Fish ( Büyük Balık)

IMDB: 8.0

Ewan McGregor, Jessica Lange ve Albert Finney’in yer alığı 2003 yapımı filmde William Bloom’un hasta babasını ziyarete gelmesi ile geçmişe olan dönüşü anlatılıyor.

10-As Goog As It Gets (Benden Bu Kadar)

IMDB: 7.8

Jack Nicholson’un baş yapıtlarından birisi olan 1997 yapımı olan filmde obsesif hastalığı olan bir adamın aşk hikayesi anlatılıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 02:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler