Kardeş Çocukları dizisi neden bitti, neden final yaptı?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kardeş Çocukları final yapma kararı aldı. Hayranlarının merakla sorduğu soru olan Kardeş Çocukları neden final yapıyor ve neden bitti soruları Google'da en fazla araştırılan konulardan birisi oldu. Dizinin final yapmasının arkasında yatan açıklamaları ve ayrıntıları derlediğimiz haberimiz sizlerle.

Kardeş Çocukları dizisi neden bitti, neden final yaptı?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve 21. Bölüm itibarı ile final yapan Kardeş Çocukları’nın neden final yaptığı izleyiciler arasında merak konusu oldu.

Kardeş Çocukları neden bitti?

Yayınlandığı ilk günden beri kendine has izleyici kitlesine sahip olan dizinin neden final yaptığı konusunda yapılan açıklama da dizinin başarısız reyting grafiği sebebi ile final yaptığı belirtildi.

Kardeş Çocukları son bölümünde neler yaşandı?

Yıldırım’ın Ümran’a evlenme teklif etmesi Hayat ve Umay’ın kalplerinde bomba etkisi yarattı. Hayat annesine olan bütün kırgınlığı ile Savaş’a sığınırken, Umay’ın dengesi tamamen bozulur. Adnan, yalıda ki yemekte yaşanan bütün gelişmeleri takip edip, rotasını Umay’dan Ümran’a doğru kırarken, Umay, Reşat’ın Hayat ve Yıldırım’la ilgili gizli gündeminden habersiz, Yıldırım ve Ümran’ın evlenmesine engel olmak için hızla harekete geçer. Hayat Savaş’a karşı yaşadığı duygu karmaşasından kaçmak için işleri iyice karıştırırken Savaş ise gözünü karatmış Hayat’ın peşindedir. Ümran, ortağı olduğu yalanların ve yıkıcı gerçeklerin arasına sıkışmış, Yıldırım’a gönlünden geçen cevabı veremezken, baba ve kızı birbirine kavuşturmak için çıktığı yolda giderek umudunu daha da kaybeder. Ümran’ın tüm umutları tükenmişken kadere doğru atılan küçük bir adımın bütün yolları açacağından habersizdir.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 11:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler