Kardeş Çocukları Dizisi Volkan Neden Ayrıldı? Furkan Andıç Diziden Neden Çıktı? Diziye Geri Dönecek mi?

Kardeş Çoçukları'nda Volkan karakterinin diziden ölerek ayrılması herkesi şaşırttı. Volkan Karakteri diziden neden çıktı geri dönecek mi sorularına sizler için cevap aradık.

Kardeş Çocukları Dizisi Volkan Neden Ayrıldı? Furkan Andıç Diziden Neden Çıktı? Diziye Geri Dönecek mi?

Pazar akşamlarının dikkat çekici dizisi, Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları'nda Volkan Demir karakterine hayat veren Furkan Andıç senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı.izleyicilerin  merak içinde, kardeş çocukları Volkan neden öldü kardeş çocukları dizisinde Volkan Demir niçin diziden ayrıldı geri gelecek mi ayrılık sebebi nedir gibi sorular merak edilmeye başlandı.

Star TV'de pazar akşamları oldukça iyi reytingler almaya devam eden Faruk Turgut’un sahibi olduğu Gold film’in yapımcılığını yaptığı  Kardeş Çocukları dizisi pazar akşamlarının en sevilen en çok izlenen 2. dizisi olarak ön plana çıkıyor. Senaryosu Sırma Yanık tarafından yazıldığı ve yönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı Kardeş Çocukları dizisinde Volkan Demir karakterini canlandıran oyuncunun diziden çıkması izleyenleri oldukça şaşırttı.  Böylesine başarılı bir oyuncunun diziden çıkması diziye veda etmesi çok fazla yaşanan bir durum değil.

Kardeş Çoçukları Volkan Neden Dİziden Ayrıldı? 

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Engin Alkan, Afra Saraçoğlu ve Furkan Andıç gibi önemli isimlerin yer aldığı dizibib bu haftaki bölümünde Volkan Demir karakteri diziden senaryo gereği ölerek çıktı. Peki Volkan karakterini canlandıran Furkan Andıç’ın diziden çıkmasının gerçek sebebi nedir, Volkan neden kardeş çocuklarından ayrıldı sorusuna yanıt verelim: Bildiğiniz üzere önümüzdeki ay birçok dizi  final yaparak ya da sezon finali yaparak ekrana veda ediyor. Ancak yaz aylarında yayınlanması planlanan birçok yaz dizisi de yayına girmek için sırada bekliyor. 

Bu dizilerden birinde başrol teklifi alan Furkan Andıç’ın diziden ayrıldığı ve geri dönmeyeceği belirtildi.  kardeş çocukları dizisinde Volkan Demir karakterinin ayrılma sebebi Furkan Andıç’ın yeni bir diziyle anlaşmış olması olarak görülüyor. Bu konuda oyuncudan herhangi bir açıklama gelmezken ilerleyen günlerde yeni dizisinin belli olacağı ve kamuoyuna duyurulacağını bekleniyor.

Kardeş çocukları oldukça sevilmiş tutulmuş ve reytingleri oldukça yüksek oranlara ulaşmıştı. Umay adlı iki kız kardeşin hikâyesini konu alan dizide yeni bölümde çok önemli ve beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. “Kardeş Çocuklarında Volkan Demir karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Furkan Andıç senaryo gereği diziye veda edecek. Kardeş Çocukları Volkan Demir Öldü mü Niçin Diziden Ayrıldı?

Yakışıklı oyuncunun projeye nasıl veda edeceği ise merak konusu oldu. Büyük ihtimalle kardeş çocukları dizisinde Volkan karakteri ölerek diziye veda veda edecek. Ancak ölümler genellikle seyirci tarafında diziye tepki olarak yansıdığı için yanlış anlaşıldığı için Volkan karakterinin yurt dışına çıkması da ihtimal dahilinde. 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 12:26

YORUM EKLE
YORUMLAR
Su
Su - 6 gün Önce

Konusuruz bespara etmeyen bir dizi, iyi yapmis