Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım ölüyor mu? Kardeş Çocukları yeni sezon ne zaman başlayacak?

Yayınlanmaya başladığı dönemden bu zamana kadar pek çok izleyicinin beğenisini kazanan Kardeş Çocukları dizisi sezon finali bölümü ile ekranlardaydı. Peki Kardeş Çocukları Sezon Finalinde Neler Oldu? Bu yazımızda Kardeş Çocukları dizisinin sezon finali hakkında ayrıntılara yer vereceğiz…

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım ölüyor mu? Kardeş Çocukları yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kardeş Çocukları Sezon Finalinde Neler Oldu?

17. bölümü ile izleyici karşısına geçen Kardeş Çocukları dizisi yayınlanan sezon finali ile izleyen herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Dizinin sezon finalinde yaşananlar izleyen herkesi etkilerken bazı soruların sorulmasına da sebep oldu.

Sezon finali bölümünde Ümran, düşündüğü tüm şeyleri kağıda dökmüştür. Ümran bu kağıdı Yıldırım’a veriyor. Sonrasında ise Yıldırım ile Umay’ın öldüğüne tanıklık ediyoruz. Hayat ve Savaş’ın karşı karşıya gelmeleri sonrasında ise Ümran kendisinin adına gelen paketi açıyor ve çığlık atmaya başlıyor. Umay’a yazıları kendinin yazdığını söyleyen Yıldırım’ı daha fazla kandırmaya devam edemeyeceğini söylüyor.

Diğer yandan Hayat, Savaş’ın annesini kim olduğunu merak ediyor ve Savaş’ı eve getiriyor. İşte ayrıntıların tümü…

Dizinin sezon finalinde Umay’ın planlarının hüsrana uğradığı görülüyor. Reşat’ın hesabını kestiği düşünülürken, kendi sonuna doğru yürüyor. İzleyiciler dizinin kalan bölümlerinde neler olacağını merakla araştırıyorlar. Dizinin yeni bölümleri yeni sezonla birlikte gelecek. O zamana kadar merak edilmeye devam edilecek. Yeni bölümlerin ise Eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Kardeş Çocukları dizisinin yayınlanan son bölümünde Umay ve Ümran arasında çekişme devam ediyor.                Ümran Umay tarafından kandırıldığını öğrenince küplere biniyor. Yıldırım’ı uyandırmaya çalışır fakat beklediği tepkiyi alamaz. Diğer yandan Hayat işin içine girer ve Umay’ın oyunu bambaşka noktalara gelir. Savaş’ın Umay tarafından gelen tüm uyarılara karşın Hayat ile tanışması, herkes için şaşırtıcı olmuştur. Umay, Ümran’ı yönetebilmek adına bazı planlar yapmaktadır ve Ümran bu planları öngörememiştir.

Diğer yandan Reşat, intikam almaya ant içmiştir. Umay çok büyük bir tehlike altındadır fakat yalanları kimse tarafından bilinmesin diye kırk takla atmaktadır.

Sonraki bölümlerde neler yaşanacağını yeni sezonun gelmesi ile birlikte öğreneceğiz.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 07:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler