Kim milyoner olmak ister 1 Milyonluk soru ne zaman yayınlanacak? Arda Ayten'in yarışacağı yeni bölüm ne zaman?

ATV ekranlarının başarılı programlarından Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Arda Ayten, 12. soruya kadar gelerek 1 milyon Türk Lirası değerindeki soruyu açtırma şansı buldu. İşte 1 milyonluk sorunun yayınlanacağı tarih.

Kim milyoner olmak ister 1 Milyonluk soru ne zaman yayınlanacak? Arda Ayten'in yarışacağı yeni bölüm ne zaman?

Ekranların en uzun soluklu programlarından olan ATV ekranlarında yayınlanan Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, 1 milyon Türk Lirası değerindeki soruya kadar gelmeyi başaran 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Arda Ayten, herkesin merak ettiği soruyu yanıtlayabilecek mi?

Sezonun son bölümünde yarışan Arda Ayten, 12. soru olan 1 Milyon Türk Lirası değerindeki soruya ulaştı ancak süre yetmedi. Birçok kişinin merak ettiği milyonluk sorunun açılacağı bölümün ne zaman yayınlanacağı konusundaki sorulara Murat Yıldırım açıklık getirdi. Murat Yıldırım kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; “Milyonluk soruyu açacak yarışmacıyı sezon sonuna sakladık” şeklinde yazdı...

Kim Milyoner Olmak İster programı ATV ekranlarında Pazartesi ve Cumartesi akşamları yayınlanıyor. Arda Ayten’in son soruyu cevaplayacağı program ise yeni sezonun ilk bölümünde yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 15:20

YORUM EKLE

Popüler Haberler