Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk sorusu ne zaman sorulacak? Atv'den açıklama yapıldı!

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının yeni bölüm bekleyişi sürüyor. Peki Kim Milyoner Olmak İster Bilgi Yarışması Ne Zaman? İşte 6 Temmuz 2019 ATV yayın akışı…

Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk sorusu ne zaman sorulacak? Atv'den açıklama yapıldı!

Kim Milyoner Olmak İster Bilgi Yarışması Ne Zaman?

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının 29 Haziran 2019 tarihinde yayınlanan bölümü herkesin yüreklerinin hızlı atmasına sebep olmuştu. Bu hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında geçen hafta yarım kalan ve 1 milyon liralık soruya gelen yarışmacının nasıl bir sonuç alacağı belli olacak. Bu yüzden izleyiciler bu hafta yayınlanacak olan bölümü heyecanla bekliyorlar.

Aşağıdaki kısımda 6 Temmuz tarihinde ATV kanalında yayınlanacak olan programların yer aldığı yayın akışı listesi bulunmaktadır.

07.30 atv'de Hafta Sonu

10.00 Kimse Bilmez

13.00 Güven Bana

15.25 Canevim

19.00 Hafta Sonu atv Ana HAber

20.00 Yenilmezler: Ultron Çağı - Yabancı Sinema

22.50 Yeşil Dev - Yabancı Sinema

01.20 YEnilmezler: Ultron Çağı - Yabancı Sinema

03.55 Kanatsız Kuşlar

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Neden Yok?

Geçen hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL’lik sorunun görülmesi sonrasında zaman yetmemiş ve devamı için 1 hafta beklenmesi gerekli olmuştu. Ancak bu hafta açıklanan yayın akışında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yerine yabancı bir sinemanın konduğunu görüyoruz.

1 Milyonluk Soruya Ulaşan Arda Ayten Kimdir?

Arda Ayten kitaplara karşı ayrı bir ilgisi olduğunu ifade etmesinin yanı sıra Sütçü İmam Üniversitesi’nde okuduğunu da anlatmıştır. Yalnızca 19 yaşında olan Arda, kazandığı para ile kitap satın alacağını ve onları okuyacağını söyledi.

Kitaba karşı olan ilgisi herkes tarafından takdir edilen Arda Ayten, bu sene içinde 100’den fazla kitap okuduğunu ifade etti. Aynı zamanda şimdiye dek 4 tane kitap yazdığını söyleyen Arda parası yetmediği için senede sadece 150 kitap okuyabildiğini açıkladı.

Arda Ayten okuduğu kitaplardan o kadar çok şey öğrenmiş olacak ki 1 milyon TL’lik soruya gelene kadar çok başarılı bir performans gösterdi. Tıp Fakültesi öğrencisi olan Arda, yarışmada uzun süre sonra 1 milyon TL’lik soruya gelebilen ilk yarışmacı oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 15:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler