Kim milyoner olmak ister uzmana sor nedir? Kim Milyoner Olmak İster artık seyircisiz!

Kim Milyoner Olmak İster yarışması coronavirüs tedbiri için artık seyircisiz olarak yayınlanacak. Yarışmacı adayları ve yarışmayı seven binlerce kişi için ''Kim Milyoner Olmak İster uzmana sor nedir?'' sorusunun yanıtı belli oldu.

Kim milyoner olmak ister uzmana sor nedir? Kim Milyoner Olmak İster artık seyircisiz!

Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster programında format değişikliğine gidilmesine karar verildi. Coronavirüs sebebiyle konsept değişikliğine gidilen yarışma programı yayın hayatına devam edecek. Normal şartlar altında stüdyoda seyirci eşliğinde çekilmekte olan yarışma programı virüs sona erinceye kadar seyircisiz olarak çekilecek.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ‘’seyirciye sorma’’ jokeri yerine ‘’uzmana sor’’ jokeri getirilecek. Buna göre yarışmacı ‘’uzmana sor’’ jokerini kullanarak 1 dakikalık süre içerisinde uzman kişiye soru sorarak doğru yanıtı alabilmek için çabalayacak.

Kim Milyoner Olmak İster uzman kim?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir yarışmacı ‘’uzmana sor’’ jokerini kullanmak istediğinde Arda Ayten ile konuşabilecek. Arda Ayten, yarışmada daha önce 12 sorunun tamamını doğru bilerek 1 milyon TL kazanmıştı.

Anlık gelişmelerden haberdar olmak için sen de şimdi uygulamamızı indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Güncel haberler artık bir dokunuş uzağında! Facebook Grubumuza katıl, tüm haberleri anında öğren! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 16:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler